kokerski studio

Plakat Grzybobranie

89,00 
w ciągu 3 dni roboczych

Minimalna ilość dla "Plakat Grzybobranie" to 1.

10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

"Grzybobranie" to grafika inspirowana potęgą i magią natury.

Ukazuję różnorodność i piękno grzybowych kształtów, które nie tylko zdobią ten świat, ale są jego grzybnią.

Plakat drukowany jest w najwyższej jakości na ekologicznym papierze 250g z serii crush*.

*Crush to ekologiczna linia papierów wytwarzanych z dodatkiem pozostałości po produktach organicznych (takich jak: owoce cytrusowe, kukurydza, oliwki, kawa, owoce kiwi, wiśnie, lawenda, winogrona, orzechy laskowe i migdały) zastępujących do 15% pulpy drzewnej z pierwszego tłoczenia. Każdy odcień papieru nawiązuję do surowca zastosowanego w produkcji. Każdy kolor papieru jest również inny w dotyku.

Papier Crush posiada certyfikat oznaczający ograniczenie negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne i jest wolny od GMO, zawiera 40% poużytkowych odpadów poddanych recyklingowi, a energia użyta do jego wyprodukowania pochodzi w 100% ze źródeł odnawialnych. Ślad węglowy zmniejsza się o 20% dzięki użyciu produktów ubocznych i 100% odnawialnej energii. Wszelkie nieuniknione emisje powstające podczas produkcji tego ekologicznego papieru są w pełni kompensowane poprzez nadwyżki emisji dwutlenku węgla wykorzystywane do finansowania działań, które umożliwiają pochłanianie CO2 w atmosferze.

Cechy

Kolor:
  • Beżowy
  • Czarny
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
30x40 lub 50x70cm
Waga:
0,1kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 16,00 
InPost Paczkomaty 24/7 - Plakaty 19,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

kokerski studio

Zobacz inne produkty