Pracownia Witryna

Plakat deskorolkowy - One More Try_Katowice 01

300,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Tytuł: One More Try_Katowice 01

Autor: Daniel Jakś
Kolory: czarny, zielony fluo
Format: 50×70 cm
Papier: Color STYLE Recycling 270g Champagne
Nakład: 13 sztuk
Seria: 1

Grafika jest drukowana ręcznie metodą sitodruku. Sygnowana i numerowana.

Serigrafia ONE MOTE TRY_ Katowice 01 to jeden z czterech plakatów, które były częścią wystawy fotograficznej Daniela Jaksia w Kawiarni Gniazdo. Tematem przewodnim wystawy była deskorolka, wytrwałość oraz podejmowanie prób do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Daniel o wystawie: "W skateboardingu każdy wylądowany trick wymaga pewnej praktyki, wytrwałości, akceptowania kolejnych upadków i nieudanych prób. Prób, przy których po wielu nieudanych "Last try" przychodzą kolejne "One more try" i tak aż do skutku. Podobnie jest zarówno w fotografii, grafice jak i każdej innej dziedzinie sztuki, a ostatecznie w codziennym życiu. One more try to etap, na który każdy powinien sobie pozwalać w nieograniczonej ilości".

Serigrafie pokazują zdjęcia skateboarderów w niecodziennej formie przy pomocy mocnych kolorów oraz rastra – mediów typowych dla metody sitodruku.

Cechy

Kolor:
  • Czarny
  • Zielony

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Pracownia Witryna

Zobacz inne produkty