SZTUKI

Plakat The Cut Outs

165,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
SZTUKI
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

technika: wysokiej jakości druk na papierze 250gr
format: 50 x 70 cm
edycja: nielimitowana
oprawa: brak oprawy
producent: P.S.T.R.
„Wycinanki” inspirowane pracami francuskiego artysty Henri Matisse’a.

Matisse jest jednym z inicjatorów i głównych przedstawicieli fowizmu. Wszechstronny artysta malował obrazy, projektował tapiserie, wykonywał malowidła ścienne, ilustrował książki i zajmował się grafiką. Będąc głównym rywalem Picasso, eksperymentował z technikami kubistycznymi. Pod koniec życia, gdy artysta stracił sprawność fizyczną i nie mógł pracować przy sztalugach, zaczął tworzyć papierowe kolaże i wielkoformatowe wycinanki, które nazywał „rysowaniem nożyczkami”. Natalie Michele fotografując zapisuje na kliszy nie tylko obraz, ale również historię kryjącą się za ujęciem. Fotografia analogowa pozwala jej uchwycić chwile z miłością, troską i uwagą, zarówno w studiu, jak i w drodze. Artystka fotografuje artystów scenicznych oraz naturę. Zdjęcia wykraczają poza ramy fotografii dokumentalnej czy reportażowej, co widać w przemyślanych kompozycjach, tonie, formie i fakturze prac.

Cechy

Wymiary (dł x szer x wys):
50 x 70cm

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).