LAS I NIEBO

Karty dekoracyjne Ptaki

50,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
LAS I NIEBO
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Komplet 13 kart dekoracyjnych z autorskimi rysunkami występujących w Polsce ptaków. 12 ptaków pojedyńczych oraz trzynasta karta z ptasim zbiorem. Każdy ptak jest podpisany, przez co karty oprócz czysto estetycznych walorów mają także edukacyjny charakter. Piękny, mięsisty papier 340g pochodzący z recyclingu z drobinkami kukurydzy. Format 15cmx17cm. Na odwrocie można zamieścić życzenia dla bliskiej osoby i wysłać w formie kartki pocztowej. Lub powiesić na ścianie, oprawić, włożyć za szybkę kredensu, przyczepić do lodówki.... gdzie tylko zechcesz.

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
15x17cm
Waga:
0,5kg

Koszty dostawy

Polska
Kurier Inpost 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).