My Own Freckle

Kartka Kokosza

14,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Grosz do grosza, a będzie Kokosza!
Kto nie chciałby, żeby jego pieniądze się mnożyły? Wytrwałość i cierpliwość są tu zapewne wskazane, ale myślimy, że nasza Kokosza na górze złożonej z grosza będzie do tego bardzo dobrą motywacją. Wewnątrz kwadratowej kartki pozostawiamy wolne miejsce, które możesz wykorzystać jak tylko chcesz, możesz do środka wrzucić grube banknoty lub dokleić grosik na szczęście. Będzie to pierwszy krok do zbierania kolejnych. Wspierając polskich ilustratorów oraz drukując w pobliskich drukarniach staramy się zmniejszać ślad węglowy naszej produkcji. Kartka sprzedawana jest w komplecie z kopertą. Idealna do ślubnej koperty!

Zobacz też nasze kartki w zestawach, które pojawią się w czasie trwania targów!

Format po złożeniu: 13 x 13 cm
Autorka ilustracji: Marta Nawrocka
Papier: wysoko nasycony druk pigmentowy na lekko fakturowanym papierze o gramaturze 270 g
Koperta: certyfikowany papier o gramaturze 120 g

Cechy

Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Polska
Dostawa przez My Own Freckle 14,49 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

My Own Freckle

Zobacz inne produkty