Holikana

Firma Holikana jest producentem wysokiej jakości, naturalnych olejków konopnych, kierowanych głównie do kobiet szukających naturalnych suplementów diety, których składniki wspierają w odzyskaniu wewnętrznej równowagi, ułatwić wyciszenie oraz pomóc w zapewnieniu regenerującego snu.

Olejki Holikana stworzone są w odpowiedzi na konkretne, najpopularniejsze problemy, z którymi borykają się osoby poszukujące ulgi w suplementacji olejkami CBD. Aby ułatwić klientom wybór produktów odpowiadającym ich potrzebom powstały nasze dwa olejki o autorskich ziołowych formułach:

- Stress Less - zawierający bogate spektrum kannabinoidów, a także dodatek ziół takich jak Ashwagandha i Melisa, o smaku słodkiej pomarańczy.

- Sleep Well - zawierający bogate spektrum kannabinoidów, a także dodatek ziół takich jak Passiflora i Waleriana, o smaku mięty.

Obecnie na linie produktową składają się także:

- olejki klasyczne o trzech rosnących zawartościach CBD: 450mg, 750mg, 1500mg

- olejek truskawkowy o zawartości 750 mg CBD oraz naturalnego aromatu truskawkowego

Nasze olejki wyróżniają się łagodnym smakiem dzięki zawartości oleju MCT kokosowego jako oleju nośnikowego oraz dodatkiem ziół takich jak Ashwagandha czy Melisa. Bezpieczeństwo i skuteczność olejków jest dla nas priorytetem, a czym każda parta olejków poddawana jest rygorystycznym testom w niezależnym laboratorium Cannalabs, dzięki czemu mamy pewność, że są one bezpieczne (wolne od metali ciężkich i pestycydów) oraz że zawierają deklarowaną ilość CBD.

Holikana