Jesień w Warszawie i jesień we Wrocławiu! ZOSTAŃ WYSTAWCĄ TRŁ!

25/04/2024

Niech Was nie zmylą kwitnące wiśnie, szparagi i bociany! My po niesamowitej wiośnie jesteśmy już myślami we wrześniu i z wielką radością otwieramy nabór wystawców na jesiennie edycje Targów Rzeczy Ładnych: TRŁ FRESH! x PRINT! w Warszawie i TRŁ WROCŁAW! Dołączcie do wystawców TRŁ i pokażcie swoje marki i projekty najlepszej publiczności w Polsce!


TRŁ FRESH! x PRINT! / 21-22 września / WARSZAWA

Słynna podwójna edycja TRŁ, która otwiera jesienny targowy sezon w Warszawie! Jedno miejsce, jedna hala, dwa wydarzenia: FRESH - czyli najnowszy polski design, nowe kolekcje, premiery, debiuty, a także ulubione marki publiczności Targów RZeczy Ładnych, oraz PRINT - czyli plakaty, ilustracje, sitodruki, notesy, książki i wszystko wokół. Nowy polski design i najlepsze plakaty i ilustracje - to jest przepis na najlepsze targi sezonu w Warszawie! Czy planujemy wystawy? I to jakie! Czy mamy pomysły, o których jeszcze nie możemy powiedzieć - oczywiście! Po prostu MUST BE!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do nas: https://targirzeczyladnych.pl/form/freshprint2024/

Na zgłoszenia czekamy tylko do 15 maja! Zapraszamy!


TRŁ WROCŁAW! / 5-6 października / WROCŁAW

Do niedawna największa edycja TRŁ w Polsce! Edycja-legenda, o której rozmawia się miesiącami. Wyjątkowe miasto i obłędne wnętrza Hala Stulecia. Czy w tym roku pobijemy wspólnie zeszłoroczny rekord 14 tysięcy gości? Czy znów pokażemy prawie 300 topowych wystawców? Czy znów najlepsza wrocławska publiczność zakocha się w polskim designie i ilustracji? Nie mamy żadnych wątpliwości - BĘDZIE NIESAMOWICIE! Wydarzeniu towarzyszą Targi Mamaville.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do nas: https://targirzeczyladnych.pl/form/wroclaw2024/

Na zgłoszenia czekamy tylko do 15 maja! Zapraszamy!


Teraz wszystko w Waszych rękach - jesteśmy ogromnie ciekawi Waszych zgłoszeń! Czekamy na debiuty i marki, które są ikonami TRŁ, na klasykę i zaskoczenia. Na bieżąco będziemy oglądać każde zgłoszenie, każdy opis, każde Wasze zdjęcie. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń jak zawsze postaramy się stworzyć jak najciekawsze i - mamy nadzieję - zachwycające listy wystawców. Ogłosimy je 22 maja (TRŁ FRESH! x PRINT!) i 24 maja (TRŁ WROCŁAW!). To będzie BARDZO ŁADNA JESIEŃ! Zróbcie ją razem z TRŁ!