Drodzy!

Przez ostatnie miesiące odliczaliśmy dni i szykowaliśmy się na ponowne spotkanie. Świat powoli wraca do normalności, a z nim targi, wydarzenia i my. Nowe rządowe rozporządzenia umożliwiają odmrożenie naszych wydarzeń, a z branżowych źródeł słyszymy, że z ogromnym prawdopodobieństwem od września będą one organizowane w formie niemal identycznej, jak przed pandemią.

Mocno wierzymy, że JESIEŃ BĘDZIE ŁADNA i dlatego przygotowaliśmy nie jedno, nie dwa, nie trzy, ale aż CZTERY wydarzenia! I już nie mogliśmy się doczekać, żeby Wam tego nie ogłosić! Najgłośniej jak tylko umiemy! Dlatego ruszamy też dziś z, hm, nietypową kampanią reklamową, o której więcej przeczytacie na naszym profilu na Facebooku.

Plan na jesień wygląda następująco:

TRŁ FRESH! / 5-6 września / Centrum Koneser, Warszawa

TRŁ PRINT! / 5-6 września / Centrum Koneser, Warszawa

TRŁ ZIMA! / 5-6 grudnia / Centrum Koneser, Warszawa

TRŁ KATOWICE! / 19-20 grudnia / Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice

Po kolei - otwieramy sezon w pierwszy weekend września dwoma wydarzeniami w tym samym czasie i w jednym miejscu. TRŁ FRESH! będzie pierwszą w 2020 roku okazją pokazania Waszych projektów i produktów warszawskiej publiczności. Jak zawsze szczególny nacisk stawiamy na premierowe produkty i debiuty, ale oczywiście chcemy pokazać wszystko co najlepsze w polskim designie i z czym od lat - dzięki Wam! - kojarzą się Targi Rzeczy Ładnych.

TRŁ PRINT! to druga edycja wydarzenia, które świetnie zadebiutowało przed rokiem i które w jednym miejscu na dwa zbiera najlepszych polskich ilustratorów, plakacistów i marki związane z drukiem i akcesoriami papierniczymi. W tym roku liczymy na duże zainteresowanie publiczności, dla której będzie to pierwsza od kilku miesięcy szansa spotkania z ulubionymi twórcami, projektantami i markami. Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa i wydarzenia specjalne, o którym będziemy informować w najbliższych tygodniach.

Uwaga - zgłoszenia na TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! startują DZISIAJ. Rekrutacja potrwa do północy 8 LIPCA. Listę wybranych wystawców ogłosimy 15 LIPCA.

Link do formularza: https://targirzeczyladnych.pl/form/freshxprint

Uwaga - w razie jakichkolwiek decyzji administracyjnych związanych z koronawirusem, które uniemożliwią organizację jesiennych wydarzeń, wszyscy wystawcy dostaną zwrot 100% opłaty za stoisko. W przypadku gdyby decyzja administracyjna o odwołaniu imprezy pojawiłaby się na mniej niż 7 dni przed rozpoczęciem targów będziemy zmuszeni pomniejszyć kwotę zwrotu o symboliczne 10% z przeznaczeniem na pokrycie części kosztów organizacyjnych.

TRŁ ZIMA! - w grudniu spotkamy się na największej corocznej edycji TRŁ. Ostatnią odwiedziło aż 13 tys. gości! Będzie czekało na Was 270 miejsc i po raz drugi - świetnie przyjęta w grudniu 2019, specjalna przedświąteczna strefa stworzona z Elle Polska! Nabór wystawców na edycję TRŁ ZIMA! ruszy we wrześniu.

A to nie wszystko! Od lat marzyliśmy o ruszeniu z TRŁ w Polskę i odwiedzeniu miast, które uwielbiamy i które uwielbiają dobry design. Dlatego ogromnie się cieszymy, że po raz pierwszy w historii możemy zaprosić Was na Śląsk na TRŁ KATOWICE! Tak jest! To pierwsza prawdziwa edycja TRŁ w południowej Polsce, w drugiej największej polskiej aglomeracji. Cieszymy się tym bardziej, że spotkamy się w prestiżowych nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego projektu JEMS Architekci, tuż obok kultowego Spodka, niesamowitej sali koncertowej NOSPR i znakomitego Muzeum Śląskiego. Uwielbiamy najlepszą architekturę, dlatego nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego otoczenia, w którym na prawie 3000 m2 zaprezentujemy najlepsze polskie marki, projektantów, ilustratorów i design, z którego po prostu jesteśmy dumni. Wydarzenie odbędzie się 19-20 grudnia, w ostatni przedświąteczny weekend - idealny na przedświąteczne zakupy dla siebie i bliskich. O szczegółach tego wydarzenia będziemy informowali wkrótce. Rekrutacja Ruszy także we wrześniu.

Oczywiście podczas wszystkich wydarzeń będziemy przestrzegali pandemicznych przepisów i zaleceń - zawsze komfort i bezpieczeństwo odwiedzających i wystawców są dla nas najważniejsze, dlatego możecie być pewni, że dołożymy starań, żeby udział w TRŁ była dla Was jak najbardziej bezpieczny i zgodny ze wszystkimi standardami sanitarnymi. Mamy wielką nadzieję, że sytuacja zdrowotna w pełni wróci do normy, a ta jesień będzie najciekawszą i najważniejszą w całej historii Targów Rzeczy Ładnych. Liczymy, że napiszecie tę historię razem z nami!

Czekamy bardzo na Wasze zgłoszenia i sygnały. Jesteśmy ciekawi co myślicie o tych planach i będziemy wdzięczni za każdą informację zwrotną i za szerowanie naszych wydarzeń i postów do Waszych odbiorców i fanów. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam wybudzić rynek polskiego designu z pandemicznego letargu.

Do zobaczenia!