Mabrillo

Nasza historia zaczęła się na początku 2018 roku. Urządzaliśmy wtedy nowe, własne mieszkanie.

Niekończące się zakupy w sklepach, wyposażanie własnego M, brak czasu na normalne życie. Ale to było coś fajnego, coś co dawało nam radość.

Podczas prac w nowym domu, szczególnie przy wykańczaniu wspólnie zauważyliśmy, że każdy prawdziwy dom potrzebuje wielu pomysłów na wnętrze, żeby stało się miejscem przytulnym, swoim i niepowtarzalnym. Żebyśmy czuli się w nim jak najlepiej. W pewnym momencie Maciej oświadczył mi, że chciałby spróbować w życiu czegoś innego, chciałby realizować swoje pasje. Powiedział mi wtedy że chce tworzyć designerskie, stylowe lampy, całkowicie od podstaw według swoich pomysłów takich jak sam by chciałby mieć w domu.

Ja oczywiście poparłam jego pomysł i dumnie wspierałam go w realizacji jego celu. Stwierdziliśmy, że razem możemy stworzyć coś fajnego. Ja bardziej od strony opieki nad klientem, starając się każdego dnia utrzymywać jak najlepsze relacje z ludźmi, klientami i sympatykami naszej marki, za to Maciej to serce produkcji.

Oczywiście początki były trudne. Stworzenie pierwszego projektu, a później już przejście do etapu produkcji zajęło nam trochę czasu. Ale w końcu powstała pierwsza lampa, a później już następne- wszystkie z dumnym naszym znakiem Mabrillo.