Swallow's Tail Furniture

Stół ST Calipers Czarny

6 655,00 
w ciągu 30 roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Stół ST Calipers Czarny został zaprojektowany w oparciu o ideę składaka. Szybki w montażu, ponieważ konstrukcja pozwala na łatwe i komfortowe składanie i rozkładanie. Formą nawiązuje do cyrkla, narzędzi nawigacyjnych stosowanych do mierzenia odległości na mapach. Wykonany z wysokiej jakości drewna klejonego warstwowo, wykończony odpornym na uszkodzenia laminatem HPL, wytrzyma nie jedną przeprowadzkę, nie jedną „burzę”. Szybki, dynamiczny, wygodny.

Niektórzy widzą w nim także ogon jaskółki, która jest w logo Swallow's Tail. Symbolizujący markę Swallow’s Tail Furniture jaskółczy ogon to nawiązanie do tradycyjnego złącza stolarskiego, którego używamy przy produkcji naszych mebli.


proj. Piotr Grzybowski, Magda Hubka

Stół ST Calipers BD otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie międzynarodowym iF Design Award

rozmiary: 160|85|74.5 cm, 180|85|74.5 cm, 200|90|74.5 cm, 220|90|74.5 cm

materiał : wysokiej jakości sklejka brzozowa, laminat HPL

Cechy

Materiał:
  • Drewno
Wymiary (dł x szer x wys):
180 x 85 x 74,5; 200 x 90 x 74,5cm
Waga:
80kg
Konserwacja:
mycie za pomocą delikatnej czystej i wilgotnej bawełnianej szmatki

Koszty dostawy

Polska
DPD 0,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Swallow's Tail Furniture

Zobacz inne produkty