Swallow's Tail Furniture

Stół ST Calipers

4 200,00 
w ciągu 30 roboczych
10 dni

Opis

ST Calipers BD to stół zaprojektowany w oparciu o ideę składaka. Szybki w montażu, ponieważ konstrukcja pozwala na łatwe i komfortowe składanie i rozkładanie. Formą nawiązuje do cyrkla, narzędzi nawigacyjnych stosowanych do mierzenia odległości na mapach. Wykonany z wysokiej jakości drewna klejonego warstwowo, wykończony odporną na uszkodzenia okładziną HPL, wytrzyma nie jedną przeprowadzkę, nie jedną „burzę”.

Szybki, dynamiczny, wygodny.

proj. Piotr Grzybowski, Magda Hubka

Stół ST Calipers BD otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie międzynarodowym iF Design Award 2016

Stół wykonywany w dwu formatch:180|85|74.5 cm oraz 200|90|74.5 cm

materiał : wysokiej jakości sklejka brzozowa, laminat HPL

Cechy

Materiał:
  • Drewno
Wymiary (dł x szer x wys):
180 x 85 x 74,5; 200 x 90 x 74,5cm
Waga:
80kg
Konserwacja:
mycie za pomocą delikatnej czystej i wilgotnej bawełnianej szmatki

Koszty dostawy

Polska
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Swallow's Tail Furniture

Zobacz inne produkty