MKONIOR

Kiedyś pisałam o sobie...” z zawodu projektant wnętrz, z wykształcenia rzeźbiarz a z zamiłowania ceramik” A dzisiaj mówię, że jestem... „rzeźbiarką i porcelanistką”.

Po 20 latach pracy jako projektant wnętrz, postanowiłam wrócić do tego co ocham robić. Rzeźba od zawsze była częścią mojego DNA, a funkcjonalność przez lata zajmowała pierwsze miejsce w moim życiu zawodowym. Z połączenia tych dwóch światów powstały porcelanowe, rzeźbione naczynia.

Porcelana użytkowa jest produktem niepowtarzalnym. Nietrudno zauważyć, że każdy przedmiot wychodzący z moich dłoni jest inny.

Każdy element jest formowany ręcznie a następnie szkliwiony I oczywiście ręcznie zdobiony najprawdziwszym złotem. Przy takiej technice tworzenia potrzebna jest ogromna ilość cierpliwości, delikatności i skupienia.

Dzisiaj praca jest moją pasją, a czas jej poświęcony dzielę pomiędzy porcelaną użytkową a rzeźbą ceramiczną. Wszystkie moje prace powstają w maleńkiej pracowni, którą zorganizowałam sobie w mieszkaniu na siódmym piętrze

Zatrzymaj czas dla siebie...

"Wyobrażam sobie, że otaczamy się rzeczami, które coś dla nas znaczą. Przedmiotami, które mają swoją duszę, historię. Przedmiotami, za którymi stoją prawdziwi ludzie, które noszą na sobie ślady ludzkiej ręki i choć na chwilę zatrzymują dla nas czas”

UWAGA: W związku z urlopem 13.09 do 3.10, wysyłka wszystkich zamówień z tego okresu będzie realizowana od 5.10.

MKONIOR