OGŁASZAMY PLANY NA 2024! 7 edycji, 5 miast - nowy rok z TRŁ będzie niesamowity!

20/12/2023

Cześć Poznań! Cześć Kraków! Trójmiasto - wracamy! Wrocław - znowu bijemy rekordy! No i Warszawa, aż trzy razy, z wielkim, zimowym finałem! Takiego line'upu w historii Targów Rzeczy Ładnych jeszcze nie było, więc zapnijcie pasy i zaplanujcie z nami cały 2024!

lineup2024_ogolne_portalwww.png?17030658

Po miesiącach przygotowań i najlepszym roku w historii TRŁ, możemy z dumą ogłosić, co zaplanowaliśmy dla Was na kolejny, 2024 rok. Będzie jeszcze lepiej, jeszcze ciekawiej i jeszcze bardziej różnorodnie. Będą aż dwa nowe miasta, z których ogromnie się cieszymy. Zatem pozwólcie, że zabierzemy Was w krótką podróż po 2024 roku z Targami Rzeczy Ładnych:

1. TRŁ POZNAŃ! / 2-3 marca / Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dziękujemy Wam za udział w TRŁ POZNAŃ!

2. TRŁ KRAKÓW! / 16-17 marca / EXPO Kraków

Dziękujemy Wam za udział w TRŁ KRAKÓW!

3. TRŁ WIOSNA! / 23-24 marca / EXPO XXI / Warszawa

Dziękujemy Wam za udział w TRŁ WIOSNA!


4. TRŁ TRÓJMIASTO! / 20-21 kwietnia / AMBEREXPO / Gdańsk

Wracamy do Gdańska! Znowu wiosenny weekend z polskim designem nad Bałtykiem! To jedna z naszych najukochańszych edycji TRŁ po niesamowitym debiucie w tym roku, po prostu zakochaliśmy się w trójmiejskiej publiczności. Ta energia, ten styl, ten rozmach! Wracamy z wystawcami z całej Polski i obiecujemy wydarzenie, które rozbuja całe Wybrzeże.

Nie zwlekaj, zgłoś swoją markę już dzisiaj! Czekamy pod adresem:

https://targirzeczyladnych.pl/form/trojmiasto2024/

5. TRŁ FRESH! x PRINT! / 21-22 września / EXPO XXI / Warszawa

Otwarcie jesieni z TRŁ! Słynna podwójna edycja, która w tym roku po prostu porwała Warszawę! Nowy polski design i najlepsze plakaty i ilustracje - to jest przepis na najlepsze targi sezonu. Czy planujemy wystawy? I to jakie? Czy mamy pomysły, o których jeszcze nie możemy powiedzieć - oczywiście! Po prostu MUST BE! Start zgłoszeń dla wystawców - 25 kwietnia.

6. TRŁ WROCŁAW! / 5-6 października / Hala Stulecia

Największa edycja TRŁ w Polsce! Edycja-legenda, o której rozmawia się miesiącami. Czy pobijemy wspólnie rekord 14 tysięcy gości? Czy znów pokażemy prawie 300 topowych wystawców w Hala Stulecia? Czy znów najlepsza wrocławska publiczność zakocha się w polskim designie i ilustracji? Nie mamy żadnych wątpliwości - BĘDZIE NIESAMOWICIE! Start zgłoszeń dla wystawców - 25 kwietnia.

7. TRŁ ZIMA! / 30 listopada - 1 grudnia / EXPO XXI / Warszawa

Wielki finał roku! Edycja-edycji. Tu tworzy się historia. Najbardziej pożądane wydarzenie roku, którego chyba nie da się opisać - to trzeba przeżyć. Najlepsza publiczność, najlepsze marki (w 2023 roku 300 wystawców i 900 zgłoszeń!) i najbardziej prestiżowa edycja w puli TRŁ. Przestrzeń wypełniona co do metra. Po tym roku wiemy, Warszawa jest gotowa na edycję, JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO. Ale o tym jeszcze pssst.

To będzie wspaniały rok! Wszystkie szczegóły i dokładny plan na cały rok dla wystawców można znaleźć w naszym regulaminie: http://bit.ly/trł2024 Tworzymy razem NAJLEPSZE TARGI DESIGNU W POLSCE! Do zobaczenia w 2024 roku!