HULE

LIV - ława | jesion

8 400,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
HULE
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Czy jak myślicie o ławie to macie w głowie obraz Platform Bench Georga Nelsona?

Zależało nam na zaprojektowaniu ławy która może być i stolikiem i siedziskiem albo pełnić te dwie role jednocześnie, a przy okazji wygląda jak współczesna rzeźba, inspiracją dla nas były modernistyczne elementy wystroju warszawskiego modernizmu między innymi balustrady z Muzeum Etnograficznego.


Piękna, praktyczna i funkcjonalna.. Charakteryzuje się grubym (40mm) jesionowym blatem / siedziskiem i giętymi, stalowymi nogami.

materiały:
blat/siedzisko – drewno jesionowe lakierowane,
nogi – stal lakierowana proszkowo
długość: 180 cm
szerokość: 42 cm
wysokość: 32 cm

Cechy

Materiał:
  • Drewno
  • Metal
Wymiary (dł x szer x wys):
180 cm x 42 cm h: 32 cmcm
Waga:
38kg

Koszty dostawy

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).