Studio Warto

ART MAPS - Półwysep Helski

120,00 
w ciągu 7 dni roboczych
Studio Warto
10 dni

Opis

ART MAPS
Kolekcja prezentująca piękna polskiego wybrzeża, które zostało podzielone na 4 części tworzące abstrakcyjną formę inspirowane "Powidokami" Władysława Strzemińskiego oraz płynnymi formami z malarstwa Jean'a Arp'a. To opowieść o zachodzącym słońcu, o kolorach nadmorskiej flory, to kojący widoku. Mapa łączy się ze sztuką. W strukturę papieru są wtłoczone opiłki miedzi, których lekki połysk może kojarzyć się z mieniącym piaskiem na plaży.


Kolekcja składa się z plakatów:
- Świnoujście - Dąbki
- Dąbki - Dębki
- Półwysep Helski
- Mierzeja Wiślana


Dostępne formaty: 50x70cm | 30x40cm
Plakat dostępny bez ramy, pakowany w sztywną kartonową tubę.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express Plakaty 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).