Swoye

Szum drzew i brzęczenie pszczół, poranna rosa i zapach łąki – rozpal swoją wyobraźnię...

SWOYE to niewielka manufaktura na wschodzie Polski, w której powstają naturalne świece. Produkty tworzone są z organicznych składników – wosku pszczelego oraz bawełnianych knotów, a następnie zamykane w słojach z ciemnego szkła lub zwijane w rolkę.

Nazwa SWOYE odnosi się również do warstw drewna, gdyż inspiracją do powstania świec stały się brzozowe i sosnowe lasy. To właśnie w tych leśnych zagajnikach kwitnące chabry i maki, wciąż kuszą swą prezencją mądre pszczoły. Dlatego zwijane świece przypominają kształtem słoje w drewnie.

Prostota

SWOYE różnią się wyglądem i zapachem od świec robionych mechanicznie, które znasz ze sklepów. Proces wykonywania każdej świecy odbywa się od początku do końca ręcznie - krojenie i topienie wosku, umieszczanie knotów oraz zalewanie świec.

  • Nie są kolorowe, ponieważ zrezygnowaliśmy z barwników, stawiamy na miodowy kolor oraz naturalny i estetyczny wygląd.
  • Nie mają w sobie sztucznych olejków zapachowych, dlatego wybierając SWOYE świadomie godzisz się na zapachową prostotę.
  • W naszym minimalistycznym asortymencie znajdziesz produkty, które są dopracowane na każdym etapie tworzenia i powstają w zgodzie z naturą.
Swoye