WELLNESS

Wiosna to czas odnowy i troski. Sprawdź najlepsze marki wellness z TRŁ WIOSNA! [EKIPA TRŁ POLECA]

Wiosna to nowe życie, wiosna to zastrzyk energii do działania, wiosna to czas, by zadbać o siebie i nowe otwarcie. To też czas celebrowania odnawiającej się natury. Nie ma na TRŁ WIOSNA! strefy, która bardziej celebrowałaby siłę naturalnych składników i zachęcała do troski i odpoczynku co strefa WELLNESS. Od gwiazd pielęgnacji do włosów, twarzy i ciała, do nastrojowych świec i akcesoriów domowego SPA, przedstawiamy TOP wellnessowych marek TRŁ WIOSNA!

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

Zestawienie topowych marek strefy wellness TRŁ WIOSNA! musimy zacząć od wystawcy - gwiazdy. Authentic Beauty Concept, wśród swoich fanek i fanów znana jak “ABC”, to jedna z najbardziej rozpoznawanych i lubianych profesjonalnych marek do pielęgnacji i stylizacji włosów. Doceniana przez stylistów, fryzjerów, influencerów i każdą osobę, której zależy na jakości i ekologii. Już od samej nazwy wiesz, że tutaj stawia się na autentyczność, naturalność i bezpretensjonalność. Tu nie ma przymusu perfekcyjnego wyglądu i przestylizowanych fryzur, jest za to dbałość o to, by z natury wycisnąć wszystko co najlepsze, do ostatniej kropli, w każdej buteleczce. A buteleczki i opakowania tej marki to kolejny dowód na to, że jej twórcy kochają piękne wzornictwo i prostotę. ABC jest także prekursorem ekologicznego rozwiązania Refill Bar - to stacja do napełniania butelek na szampon czy odżywkę. Przychodzisz z pustą butelką, wychodzisz z pełną! I z pewnością, że właśnie trzymasz w dłoni najlepsze, co możesz zrobić dla swoich włosów i to sam, w swojej łazience!

ONELS

Autentyczność i naturalność to też dewiza marki ONELS. Oczyścić. Odżywić. Odnowić. To prosta, trzyelementowa zasada, która przyświeca codziennej pielęgnacji jej kosmetykami i tworzy relaksujący, rozkoszny, wieczorny rytuał. Najpierw oczyszczasz skórę za pomocą formuł opartych na roślinnych ekstraktach i olejach eterycznych, potem odżywiasz najwyższej jakości substancjami aktywnymi i na końcu odnawiasz - składnikami, które mają w sobie najwięcej w pełni naturalnej mocy. Wszystko to wymyślone przez kobiety - chemiczki i kosmetolożki, które kochają minimalizm: krótkie składy kosmetyków, efektywne połączenia i najbardziej przyjazne planecie opakowania. A z kolei te trzy rzeczy: prostotę, minimalizm i produkty od kobiet dla kobiet, kochamy w Targach Rzeczy Ładnych, szczególnie w strefie WELLNESS!

LABSIDE

Wiosna to czas na solidną porcję witamin! Ale niech nie zmylą Was owoce i kwiaty na zdjęciach kosmetyków Labside. Bo oprócz niezrównanej siły naturalnych składników, stoi za nimi - jak mówi sama nazwa - zaawansowana nauka, laboratoryjna biotechnologia i najnowocześniejsze techniki wydobywania wszystkiego co najlepsze z natury. Dzięki procesom biofermentacji, czy ekstrakcji w Labside powstają kosmetyki nie tylko świetnie pachnące i wyglądające, ale przede wszystkim superskuteczne, co potwierdzają opinie zagorzałych fanek tej marki. Twórczynie Labside stawiają na transparentność, zarówno w przejrzystej filozofii recepturowania, składów, opakowań (wszystkie buteleczki i słoiki są całkowicie przezroczyste), jak i w podejściu do kosmetyków w ogóle. Bo wierzą, że najpiękniejsi jesteśmy w wersji sauté!

UBO DOMOWE SPA

Kolejne topowe stoisko ze strefy wellness całe jest o zmysłach i ich dopieszczaniu. Niepowtarzalne kształty przywołujące na myśl dalekie morza, naturalne, przepiękne barwy i niezastąpiona miękkość dla naszej skóry... Jeszcze do niedawna naturalne gąbki kojarzyły nam się głównie z wakacjami nad Morzem Śródziemnym, ale dzięki takim markom jak UBO są już dostępne w pełnej gamie i najlepszej jakości w Polsce. UBO jest jedyną rodzimą firmą, która sprowadza naturalne gąbki z Grecji, bezpośrednio z rodzinnej firmy wyławiaczy gąbek, w tak dużym asortymencie i tak wysokiej jakości. Na stoisku UBO w Warszawie znajdziecie gąbki we wszelakich kształtach, tylko kilkukrotnie płukane w słonej wodzie, a potem osuszone na greckim słońcu, dzięki czemu pachną jak najpiękniejsze, śródziemnomorskie wakacje.

OMYU

Pod koniec zmysłowej wycieczki po strefie wellness, porcja grzybów. Omyu to marka, która powstała, żeby pomóc nam lepiej radzić sobie ze stresem i jego szkodliwymi skutkami, dzięki najczystszym ekstraktom z grzybów adaptogennych. W laboratorium tej marki wykorzystuje się nowoczesne metody ekstrakcji, by wydobyć z grzybów pełne spektrum składników wspierających naszą odporność, dodających energii, pomagających wrócić do równowagi, wyciszających i otulających. Przyjdźcie tutaj po wiedzę o czterech najważniejszych grzybach funkcjonalnych, ale przede wszystkim po spokój, schronienie przed stresem otaczających nas spraw i czysty, niezakłócony relaks.

KALAMU

Skoro już o relaksie mowa, oto kolejna marka, która rozwinie przed nami stoisko pełne narzędzi do cieszenia się odpoczynkiem i bliskością. Niezależnie od tego czy chcesz wyczarować wiosenną ucztę dla bliskich, czy relaksujący wieczór dla siebie, przyjdź na stoisko ze świecami Arlety. Zaprowadzi cię tutaj zapach bryzy morskiej i karmelu, figi, brzoskwini i szałwi, mokrego lasu i letniego powietrza. A potem widok - starannie wykonanych ręcznie świec, maczanych i zalewanych, w tradycyjnych kształtach i eleganckich słoiczkach. Tutaj wszystko, od pozyskanego od lokalnych pszczelarzy wosku, po opakowania czy ceramiczne dodatki jest efektem wyczucia smaku i zapachu Arlety, która kocha niespodzianki. Na TRŁ POZNAŃ! przygotowała nowiutkie świeczki w obsypane ekobrokatem, by lśniły dla Was całą wiosnę. Co wymyśli w Warszawie? Nie możemy się doczekać!

TRŁ WIOSNA! - największa wiosenna edycja w historii

23-24 marca, godz. 11-19

Hala EXPO XXI, ul Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Wstęp: 15 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)

Bilety online już dostępne: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/targi-rzeczy-la...

Można z pieskami (pamiętajcie o smyczy lub kagańcu)