EKIPA TRŁ POLECA: Już jesień!

Nasze targi otwierają tegoroczną jesień! A my wybieramy dla Was najlepsze “jesieniarskie” stoiska!

23 września 2023 - ostatni dzień lata i start kalendarzowej jesieni! I… pierwszy dzień targów TRŁ FRESH! x TRŁ PRINT! Przypadek? Nie sądzimy! Bo tegoroczne targi pełne będą akcesoriów i ulubionych - a do tego ładnych - rzeczy prawdziwych jesieniar i jesieniarzy. Niezależnie od tego, czy lubisz październikowe kolory i listopadowe długie wieczory, przyjdź w weekend 23 i 24 września do Hali EXPO XXI i zaopatrz się we wszystko, co pozwoli ci komfortowo przeżyć jesień!

alpakino

Zacznijmy od podstaw. Ciepło. Gdy tylko powieje chłodem, szukamy wszystkiego, co ochroni przed chłodem, otuli, pomizia i miękko pogłaszcze. W ciągu dnia czapki, opaski, szaliki i rękawiczki, nocą kołdry i poduszki. Wszystko to znajdziesz na stoisku miłośników i hodowców alpak, wspaniałych zwierząt z Ameryki Południowej, których rzadkie i luksusowe runo słynie z niesamowitych właściwości. Alpakino to marka, której twórcy całe serce wkładają w pielęgnację swoich podopiecznych, dzięki czemu pozyskują runo najwyższej jakości, a potem ręcznie tworzą dla nas wszystkie te cieplutkie rzeczy. Zapraszamy!

dotdesire

Z kolei Ewa, Paulina i Magda, trzy założycielki marki dotdesire, zakochały się w jedwabiu. I multifunkcjonalności, bo ich koronny produkt - jedwabna gumka dottie, to mała-wielka rzecz, która może towarzyszyć nam dzielnie przez cały dzień, dając dużo przyjemności, ale i pomocy. Dottie do pływania, dottie z kieszonką, w którą włożysz klucz, bilet, czy drobniaki, dottie jak bransoletka albo ozdoba, no i dottie, która ożywi każdą fryzurę. Każda z najwyższej jakości jedwabiu lub bambusa. Nie tylko do jesiennych stylizacji!

Mia Colonia

To teraz przechodzimy w prawdziwie jesieniarski kaliber! Mia Colonia, polsko-włoska manufaktura zapachu, to weterani TRŁ. Ale co roku pojawiają się z nowymi liniami świec i dyfuzorów zapachowych do wnętrz, w perfekcyjnych opakowaniach, a przede wszystkim z idealnymi nutami zapachowymi na bazie włoskich olejków. Na pewno nie zabraknie bestsellerów - świec o zapachu ambry, bawełny czy figi, ale będą też nowości - nasz faworyt to wetyweria z cydrem i palo santo!

Skład Kolonialny JF Pisarczyk 1925

Skoro już jesteśmy przy zapachach, to przechodzimy na stoisko naszych ulubionych dostawców egzotyki i aromatycznych podróży. Ach, ten Skład Kolonialny! Marka z blisko (za dwa lata!) stuletnią tradycją, wyrosła z pasji do przemierzania świata w poszukiwaniu zapachów idealnych. Od Marakeszu po Palermo, z Nowego Jorku na Zanzibar - z nutami zapachowymi bergamoty, imbiru, kardamonu czy drzewa sandałowego w tradycyjnych, szklanych naczyniach (w formie świec lub dyfuzorów), żaden listopadowy wieczór nam niestraszny!

LOBULA

A po weteranach zapraszamy na stoisko debiutantów, bo to o nich najbardziej są targi TRŁ FRESH! LOBULA gości u nas po raz pierwszy, ale ich naturalne, ręcznie zalewane świece sojowe z zatopionym starannie dobranym zapachowo suszem, na pewno będą kolejnym hitem strefy Wellness. A szczególnie w zestawach prezentowych z aromatycznymi mydłami na bazie naturalnych olejków i torebeczkami zapachowymi z oryginalnymi mieszankami. Luksus i szczyt marzeń każdej jesieniary!

Millo Pillows

I na koniec absolutna podstawa, gwarant odpoczynku i odpowiedniego przygotowania się do wiosennego przebudzenia. Zdrowy sen! Dla wszystkich, młodszych, starszych, niewyspanych i przespanych, alergików, joginów, zmarzluchów i lunatyków. Z taką misją Magda i Ewa zaczęły szyć swoje ekologiczne poduszki z łuską gryki, a dziś oferują już szeroki asortyment, łącznie z poduszkami na oczy z lawendą, czy termoforami z pestkami wiśni. I to jaki piękny! Tu do snu ułożą Was i Waszych bliskich wiosenne trawy i kłosy, bajeczne, kolorowe leśne ptaki, gwiezdne konstelacje, czy puszyste zwierzęta. Nie tylko jesienią, przez cały rok!

TRŁ FRESH x PRINT! - największe otwarcie jesieni w historii TRŁ!

23-24 września, Hala EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Bilety:

- 15 zł w dniu wydarzenia,

- 10 zł w przedsprzedaży online: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/targi-rzeczy-la...

- dzieci do lat 12 - bezpłatnie