ZIMA STULECIA z TRŁ! Ogłaszamy grudniowe targi na Stadionie Narodowym i w Katowicach! [ZOSTAŃ WYSTAWCĄ]

12/09/2022

Grudzień to dla Targów Rzeczy Ładnych najważniejszy czas w roku. To największe targowe edycje i energia, którą można by rozświetlić każde miasto. To setki najlepszych wystawców i - przede wszystkim - najliczniejsza w Polsce targowa publiczność, która szuka świetnego designu, plakatów i prezentów najlepszej jakości. I dla takiej właśnie publiczności mamy aż DWIE GRUDNIOWE EDYCJE!

TR%C5%81%20kato_zima_portal_portal%20www

TRŁ ZIMA! - WARSZAWA - 10-11 GRUDNIA! - PGE NARODOWY!

To jest nasza grudniowa rakieta: największa edycja TRŁ w 2022 roku! W najbardziej znanej przestrzeni w Warszawie, z ponad 300 miejscami dla wystawców. Tu ekscytacja sięga zenitu, tworzą się targowe legendy, świętujemy polski design w wielkim stylu! W tym roku na Stadion PGE Narodowy wrócimy 10-11 grudnia i ponowanie "zagramy" reprezentacją polskiego designu. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was na najważniejszą edycję Targów Rzeczy Ładnych w tym roku. Nabór wystawców na TRŁ ZIMA! już ruszył - wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i dołącz do 300 wystawców na PGE Narodowym:

https://targirzeczyladnych.pl/form/zima2022/


TRŁ KATOWICE! - KATOWICE - 17-18 GRUDNIA! - MCK!

W grudniu Targi Rzeczy Ładnych wrócą również na Śląsk! Przedświąteczna edycja TRŁ w cudownych wnętrzach Międzynarodowego Centrum Kongresowego znowu rozpali Waszą wyobraźnię. W ostatni przedświąteczny weekend spotkacie polski design w jego najlepszym wydaniu, z gwiazdami TRŁ i wspaniałymi debiutantkami i debiutantami. To będzie morze pomysłów na prezenty od najciekawszych twórców i marek i jedyne takie wydarzenie na Śląsku. W zeszłym roku było znakomicie, w tym planujemy żeby było NAJLEPIEJ! Nabór wystawców na TRŁ KATOWICE! już ruszył, jeśli chcesz pokazać się światu w Katowicach, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy

https://targirzeczyladnych.pl/form/katowice2022/

Zapisujcie się i przybywajcie w grudniu na TRŁ ZIMA! i TRŁ KATOWICE!

Wasza ekipa TRŁ