ZIMA STULECIA z TRŁ! Grudniowe, świąteczne targi w Warszawie i w Katowicach!

12/09/2022

Grudzień to dla Targów Rzeczy Ładnych najważniejszy czas w roku. To największe targowe edycje i energia, którą można by rozświetlić każde miasto. To setki najlepszych wystawców i - przede wszystkim - najliczniejsza w Polsce targowa publiczność, która szuka świetnego designu, plakatów i prezentów najlepszej jakości.

TRL_Z_K_v03_portal%20www.png?16689505368

TRŁ ZIMA! - WARSZAWA, HALA EXPO XXI - 10-11 GRUDNIA!

To jest nasza grudniowa rakieta: największa edycja TRŁ w 2022 roku! Tutaj ekscytacja sięgnie zenitu, utworzą się targowe legendy, świętować będziemy polski design w wielkim stylu! 10-11 grudnia nie spotkamy się, tak jak pierwotnie planowaliśmy, na Stadionie Narodowym. Po jego zamknięciu, znakomitą reprezentację polskiego designu - ponad 260 marek! - zaprosiliśmy do Hali EXPO XXI. Będzie oszałamiająca strefa CERAMIKA i SZKŁO z topem topów polskiej ceramiki, będzie naszpikowana gwiazdami strefę PLAKATY, a do tego 70 fantastycznych debiutów i nowych marek! Skład, w którym spotkamy się na TRŁ ZIMA! jest po prostu fantastyczny! To setki najzdolniejszych ludzi w branży, dziesiątki marek z polskimi i światowymi nagrodami na koncie, ilustratorzy rysujący dla najwiekszych gazet i magazynów, ceramicy tworzący dla topowych hoteli i restauracji. Takiego tygla talentu, jakości i osobowości chyba jeszcze nie zebraliśmy! Oto pełna lista:

TRL2%20Zima_FB%20copy%206.png?1669027946

TRŁ KATOWICE! - KATOWICE - 17-18 GRUDNIA! - MCK!

W grudniu Targi Rzeczy Ładnych wrócą również na Śląsk! Przedświąteczna edycja TRŁ w cudownych wnętrzach Międzynarodowego Centrum Kongresowego znowu rozpali Waszą wyobraźnię. W ostatni przedświąteczny weekend spotkacie polski design w jego najlepszym wydaniu, z gwiazdami TRŁ i wspaniałymi debiutantkami i debiutantami, łącznie z ponad 100 markami z całej Polski. To będzie morze pomysłów na prezenty od najciekawszych twórców i jedyne takie wydarzenie na Śląsku. Wyjdziecie z MCK z uśmiechami i pełnymi rękami ładnych rzeczy - ceramiki, plakatów, roślin, tekstyliów, biżuterii, książek dla dzieci od znakomitej reprezentacji polskiego rękodzieła i designu:

TRL%20Kato%20Lista%202_FB%20copy%203%20(

Grudzień należy do nas! Przybywajcie na TRŁ ZIMA! i TRŁ KATOWICE!

Wasza ekipa TRŁ