VELMY

POZNAJEMY ŚWIAT ZMYSŁAMI .

W rodzinie zmysłów zapach i dotyk są trochę jak dalsi krewni, których zawsze sadza się na końcu stołu w trakcie rodzinnych spotkań. Wydaje nam się, że wzrok, słuch i smak są najważniejsze, że to głównie dzięki nim odbieramy bodźce i że to one kształtują nasze doświadczenia w interakcji ze światem zewnętrznym. Tymczasem, kiedy w naszej pamięci zacierają się powoli wspomnienia wyglądu osób czy miejsc niegdyś nam bliskich, wciąż pamiętamy ich zapach. Mimo, iż nie potrafimy przywołać w pamięci tonu głosu pierwszej miłości, to zamykając oczy możemy przywołać uczucie dotyku pierwszego pocałunku. Węch i dotyk są po to, by nas rozpieszczać, odprężać, uspokajać i relaksować. Stymulujący zapach kadzideł i uczucie wprawnych rąk przesuwających się po skórze w trakcie masażu. Zapach perfum osoby, z którą przed chwilą byliśmy na pierwszej randce. Świeżo skoszona trawa w miejskim parku, zalewająca nasz zmysł węchu falą świeżości.

Dzięki zapachom i dotykowi możemy powędrować w głąb własnych zmysłów. Zanurzyć się we wspomnieniach, odprężyć, zatrzymać na chwilę i wyrwać z codziennego pędu. Świadomie przeżywać chwile relaksu.

Tym właśnie jest VELMY. Magicznym światem pełnym intrygujących produktów i rytuałów, które przynoszą ukojenie i przyciągają pozytywną energię. Czy chcesz wprowadzić odpowiedni nastrój przed spotkaniem ze znajomymi, wypełniając przestrzeń ulubionym zapachem, czy też zrelaksować się we własnej wannie jak w prawdziwym SPA, odżywiając i pielęgnując skórę – jesteśmy po to, by Ci to umożliwić.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚ!

VELMY