High Light

Cedr - Kadzidło naturalne

24,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
High Light
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Kadzidło naturalne w formie wiązki gałązek cedru. Drzewo cedrowe należące do rodziny sosnowatych ma charakterystyczny bogaty zapach drzewno-korzenny w połączeniu z subtelnym żywiczno-słodkim aromatem.

Pęk liści drzewa cedrowego to kadzidło, które uznawane jest za ochronne. Zapal je, gdy potrzebujesz chwili relaksu, zaczynasz medytację lub praktykę jogi. Cedr służy także do oczyszczania zarówno siebie jak i przestrzeni z wszelkich obcych, ciemnych, niechcianych energii. Zapal kadzidło naturalne Cedr kilka razy dziennie dla praktyki higieny energetycznej i zaobserwuj zmiany w swoim samopoczuciu.


Właściwości cedru:

 • wspiera w oczyszczaniu przestrzeni i siebie z niechcianych, ciemnych energii
 • może być używana do aromaterapii
 • jest świetnym towarzyszem medytacji, kontemplacji i jogi
 • pomaga budować uważność poprzez drobne, codzienne rytuały
 • pomaga uwolnić się od stresu, napięcia


Jak prawidłowo zapalić cedr?

 • Weź do ręki pęczek cedru i odpal go u jego szczytu.
 • Poczekaj aż zacznie się palić mały płomień. Następnie zgaś go, ostrożnie dmuchając. Kadzidło powinno zacząć intensywnie dymić.
 • Teraz możesz odłożyć je na ceramiczną podstawkę lub okadzić siebie, swoje mieszkanie lub inną wybraną przestrzeń.
 • Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa. Umieść produkt na stabilnej i odpornej na ciepło powierzchni. Nie zostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.
 • Zgaś je, gdy potrzebujesz i odpal ponownie w dowolnym momencie


Oczyszczanie za pomocą cedru:

Kadzidło naturalne cedr pomoże Ci skutecznie oczyścić siebie i swoją przestrzeń z obcych i ciemnych energii. Odpal pęczek cedru zgodnie z powyższą instrukcją i jeśli chcesz wypowiedz lub pomyśl następujące zdanie:


Uruchamiam w sobie Moc Światła, łączę swoją Duszę z Fizycznością, świadomie kasuję i wyczyszczam siebie i moją Przestrzeń z jakiejkolwiek ciemności i obcych energii, które nie płyną ze Źródła Życia Duszy Człowieka.


Wykonuj tę czynność ok. 5 razy dziennie, a oczyszczanie przed snem i po przebudzeniu potraktuj priorytetowo. Jeśli zachowasz regularność higieny energetycznej na pewno zauważysz w swoim Życiu znaczące zmiany. Jeśli chcesz metodę tą możesz zastosować do wybranej przestrzeni, rzeczy czy osoby – wystarczy, że przywołasz ją w myślach. W przypadku oczyszczania innych ludzi pamiętaj, by podczas działania pozostawić im wolną wolę.

Cechy

Materiał:
 • naturalne surowce

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).