High Light

Dragon Kiss - Kadzidło naturalne

29,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
High Light
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Kadzidło naturalne Dragon Kiss znane również jako Dragon Blood lub Smocza Krew.

Jest to połączenie pęczka Szałwii Białej zanurzonej w naturalnej, jasnoczerwonej żywicy z palmy Calmalus Draco. Uważa się, że dodanie Smoczej Krwi do innego, dowolnego zioła potęguje jego działanie. Kadzidło naturalne Dragon Kiss ma mocny, słodki waniliowy zapach żywicy zmieszany z zapachem przypraw korzennych i ostrawym, ziołowym aromatem Szałwii Białej.


Zapal je, gdy potrzebujesz wyczyścić myśli przed medytacją lub głębokim relaksem. Stosuj do oczyszczania zarówno siebie jak i przestrzeni z wszelkich obcych, ciemnych energii. Używaj kadzidła Dragon Kiss kilka razy dziennie dla praktyki higieny energetycznej i zaobserwuj zmiany w swoim samopoczuciu.


Jak prawidłowo zapalić pęczek Dragon Kiss?

  • Weź do ręki pęczek i odpal go u jego szczytu.
  • Poczekaj aż zacznie się palić mały płomień. Następnie zgaś go, ostrożnie dmuchając. Kadzidło powinno zacząć intensywnie dymić.
  • Teraz możesz odłożyć je na ceramiczną podstawkę lub okadzić siebie, swoje mieszkanie lub inną wybraną przestrzeń.
  • Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa. Umieść produkt na stabilnej i odpornej na ciepło powierzchni. Nie zostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.
  • Zgaś je, gdy potrzebujesz i odpal ponownie w dowolnym momencie.

Oczyszczanie za pomocą kadzidła naturalnego Dragon Kiss

Dragon Kiss pomoże Ci skutecznie oczyścić siebie i swoją przestrzeń z obcych i ciemnych energii. Odpal pęczek szałwi zgodnie z powyższą instrukcją i jeśli chcesz wypowiedz lub pomyśl następujące zdanie:


Uruchamiam w sobie Moc Światła, łączę swoją Duszę z Fizycznością, świadomie kasuję i wyczyszczam siebie i moją Przestrzeń z jakiejkolwiek ciemności i obcych energii, które nie płyną ze Źródła Życia Duszy Człowieka.


Wykonuj tę czynność ok. 5 razy dziennie, a oczyszczanie przed snem i po przebudzeniu potraktuj priorytetowo. Jeśli zachowasz regularność higieny energetycznej na pewno zauważysz w swoim Życiu znaczące zmiany. Jeśli chcesz metodę tą możesz zastosować do wybranej przestrzeni, rzeczy czy osoby – wystarczy, że przywołasz ją w myślach. W przypadku oczyszczania innych ludzi pamiętaj, by podczas działania pozostawić im Wolną Wolę.


Cechy

Materiał:
  • naturalne surowce

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).