High Light

Zestaw kadzideł Pro - Cedr + Dragon Kiss

59,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
High Light
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Nasz zestaw kadzideł Pro składający się z pęczka cedru oraz pęczka smoczej krwi dedykujemy wszystkim osobom chcącym poszerzyć swoje spektrum aromatów kadzideł naturalnych.

Znasz już zapach Palo Santo i chcesz spróbować czegoś nowego? Intryguje Cię czerwień żywicy w kadzidle Dragon Kiss? Lubisz eksplorować nowe zapachy? Jesteś zdania, że kadzideł naturalnych nigdy za wiele? W takim razie nasz zestaw kadzideł Pro jest dla Ciebie idealny.

Skoro temat kadzideł i smużenia nie jest Ci obcy, z naszym zestawem zrobisz to “Lika a Pro”!


W skład zestawu kadzideł naturalnych Pro wchodzą:

 • 1 x pęczek kadzidła naturalnego Cedr
 • 1 x patyczek kadzidła naturalnego Dragon Kiss


Więcej o produktach, które znajdziesz w swoim zestawie kadzideł Pro :


Zestaw Pro - Kadzidło naturalne Cedr:

Kadzidło naturalne w formie wiązki gałązek cedru. Drzewo cedrowe należące do rodziny sosnowatych ma charakterystyczny bogaty zapach drzewno-korzenny w połączeniu z subtelnym żywiczno-słodkim aromatem.

Pęk liści drzewa cedrowego to kadzidło, które uznawane jest za ochronne. Zapal je, gdy potrzebujesz chwili relaksu, zaczynasz medytację lub praktykę jogi. Cedr służy także do oczyszczania zarówno siebie jak i przestrzeni z wszelkich obcych, ciemnych, niechcianych energii. Zapal kadzidło naturalne Cedr kilka razy dziennie dla praktyki higieny energetycznej i zaobserwuj zmiany w swoim samopoczuciu.


Jak prawidłowo zapalić cedr?

 • Weź do ręki pęczek cedru i odpal go u jego szczytu.
 • Poczekaj aż zacznie się palić mały płomień. Następnie zgaś go, ostrożnie dmuchając. Kadzidło powinno zacząć intensywnie dymić.
 • Teraz możesz odłożyć je na ceramiczną podstawkę lub okadzić siebie, swoje mieszkanie lub inną wybraną przestrzeń.
 • Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa. Umieść produkt na stabilnej i odpornej na ciepło powierzchni. Nie zostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.
 • Zgaś je, gdy potrzebujesz i odpal ponownie w dowolnym momencie.

Cedr jest dosyć kruchy i kadzidełka z niego często sypią drobnymi kawałkami. Pokruszone kawałki cedru warto również spalać na odpowiedniej podstawce.


Zestaw Pro - Kadzidło naturalne Dragon Kiss

Kadzidło naturalne Dragon Kiss znane również jako Dragon Blood lub Smocza Krew.

Jest to połączenie pęczka Szałwii Białej zanurzonej w naturalnej, jasnoczerwonej żywicy z palmy Calmalus Draco. Uważa się, że dodanie Smoczej Krwi do innego, dowolnego zioła potęguje jego działanie. Kadzidło naturalne Dragon Kiss ma mocny, słodki waniliowy zapach żywicy zmieszany z zapachem przypraw korzennych i ostrawym, ziołowym aromatem Szałwii Białej.


Jak prawidłowo zapalić pęczek Dragon Kiss?

 • Weź do ręki pęczek i odpal go u jego szczytu.
 • Poczekaj aż zacznie się palić mały płomień. Następnie zgaś go, ostrożnie dmuchając. Kadzidło powinno zacząć intensywnie dymić.
 • Teraz możesz odłożyć je na ceramiczną podstawkę lub okadzić siebie, swoje mieszkanie lub inną wybraną przestrzeń.
 • Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa. Umieść produkt na stabilnej i odpornej na ciepło powierzchni. Nie zostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru.
 • Zgaś je, gdy potrzebujesz i odpal ponownie w dowolnym momencie.


Jak oczyszczać się przy pomocy naszego zestawu Pro?

Zarówno cedr jak i dragon kiss pomoże Ci skutecznie oczyścić siebie i swoją przestrzeń z obcych i ciemnych energii. Odpal wybrane kadzidło zgodnie z instrukcją, którą znajdziesz w opisie produktu, połóż je na podstawce i jeśli chcesz wypowiedz lub pomyśl następujące zdanie:


"Uruchamiam w sobie Moc Światła, łączę swoją Duszę z Fizycznością, świadomie kasuję i wyczyszczam siebie i moją Przestrzeń z jakiejkolwiek ciemności i obcych energii, które nie płyną ze Źródła Życia Duszy Człowieka".


Wykonuj tę czynność ok. 5 razy dziennie, a oczyszczanie przed snem i po przebudzeniu potraktuj priorytetowo. Jeśli zachowasz regularność higieny energetycznej na pewno zauważysz w swoim Życiu znaczące zmiany. Jeśli chcesz metodę tą możesz zastosować do wybranej przestrzeni, rzeczy czy osoby – wystarczy, że przywołasz ją w myślach. W przypadku oczyszczania innych ludzi pamiętaj, by podczas działania pozostawić im wolną wolę.Cechy

Materiał:
 • naturalne surowce

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).