Wystawcy TRŁ FRESH!

Wosko… co? Czyli jak bawełniana ściereczka z woskiem zrewolucjonizowała naszą kuchnię. I gdzie dostaniesz najlepszą!

Folia aluminiowa i spożywcza, plastikowe torebki i torebeczki, papier śniadaniowy, pudełka, pojemniki i pudełeczka. W naszej kuchni codziennie używamy i “produkujemy” mnóstwo odpadów, które przyczyniają się do “plastikowej góry śmieci”. Dlatego z przyjemnością i poczuciem odpowiedzialności za środowisko, od dawna promujemy w TRŁ rozwiązania mądre, ekologiczne i rewolucyjne dla naszej planety.


Kto by pomyślał, że jedną z odpowiedzi na problemy współczesnego świata może być kawałek bawełnianej ściereczki, na którą nakłada się warstwę wosku pszczelego z żywicą drzewną i olejem jojoba? Bo tym właśnie jest woskowijka, która w ostatnich latach pojawiła się na polskim rynku i wchodząc do naszych kuchni odmieniła ich wpływ na zanieczyszczenie środowiska?

Jesteśmy dalecy od “obwiniania” codziennych domowych nawyków za całe globalne zanieczyszczenie i powstające góry odpadów. Ale zawsze na TRŁ przyświecała nam zasada budowania świadomości tego, jaki wpływ na nasze otoczenie mają codzienne małe kroki i wybory. A zamiana folii aluminiowej czy plastikowej na tę małą pszczelą bohaterkę sprawia, że nagle w Twojej kuchni “produkcja” szkodliwych odpadów znacząco się zmniejsza.

Bo woskowijkę można stosować na wiele sposobów. Możesz w niej bezpiecznie przechowywać pieczywo, drugie śniadania, owoce i warzywa. Nadaje się też do przykrycia ciast, serów, wędlin czy sałatek. Odpowiednio stosowana, będzie nam służyć przez wiele miesięcy, a na dodatek cieszyć oko pięknymi wzorami i kolorami.

Szczególnie, jeśli wybierzesz woskowijki od marki Beepack, która od lat jest już dostępna w naszym sklepie online i regularnie pojawia się na stacjonarnych Targach Rzeczy Ładnych. “Beepacki” dostępne są w wielu, wygodnych do przechowywania różnych produktów rozmiarach, od S (na warzywa i owoce, przykrywanie miseczek), po XL (np. do przechowywania dużych chlebów czy bagietek, przykrywania dużych naczyń). Każdy esteta znajdzie tutaj wzór dla siebie: od folkowych, łowickich motywów, przez klasyczne kropki czy wzorki, po modne roślinne motywy egzotycznych palm i monster. Jest nawet woskowijka w różowe flamingi! Wszystkie są bardzo korzystne cenowo i dostępne w jeszcze bardziej atrakcyjnych pod tym kątem zestawach.

No i nikt tak nie dba o jakość i trwałość produktów. Woskowijki Beepack myjesz w letniej wodzie i… już są gotowe do użycia z kolejnym produktem albo daniem. Są wytrzymałe i niepodatne na uszkodzenia w “starciu” z każdą powierzchnią, możesz więc spokojnie wkładać je do toreb i trzymać w lodówkach czy szafkach. Już nie mówiąc o tym, że do ich produkcji używa się tylko najwyższej jakości, pewnego pochodzenia materiałów: bawełny, żywicy, wosku pszczelego i oleju jojoba.

Jeśli jeszcze macie jakiekolwiek wątpliwości, że warto zamienić plastik na woskowijkę, to odwiedzajcie stoisko Beepack na naszych targach i w sklepie online. A jeśli nie to tym bardziej!


———————

TRŁ FRESH! x TRŁ PRINT!

3-4 września, godz. 11-19,

Hala EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 14/16, Warszawa

Bilety 10 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)

Kup bilet online: https://goingapp.pl/wydarzenie/targi-rzeczy-ladnych-trl-fresh-x-trl-print-3/wrzesien-2022