Prawdziwe legendy polskiego designu, siedemdziesiąt siedem debiutów i ulubione marki odwiedzających Targi Rzeczy Ładnych. TRŁ / ZIMA! to najciekawszy design, topowi polscy plakaciści i ilustratorzy oraz po raz pierwszy wyselekcjonowani wystawcy modowi i lifestylowi. Do tego interaktywne wystawy oraz trzy różnorodne przestrzenie tematyczne. Największa w historii edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się już w ten weekend!

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Laboratorium 2400 - strefa DESIGN

Właśnie tam znajdziecie 166 wystawców z kategorii: MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, TEKSTYLIA, ROŚLINY, VINTAGE, WELLNESS i AKCESORIA. Plus nasza przemiła kawiarnia TRŁ CAFE, stoisko z lodami, a także rzemieślnicze piwo i inne przyjemne napoje dla dorosłych :)

Butelkownia - strefa TRŁ PRINT!

Tysiące plakatów, ilustracji, kolaży, reprintów, kalendarzy i wszystkiego, co moglibyście sobie zażyczyć. Najlepsi polscy twórcy i ich znakomite prace!

Filtracja - strefa ELLE Polska, ELLE Decoration Polska i ELLE MAN

Po raz pierwszy na TRŁ strefa tematyczna we współpracy z ELLE, a w niej marki znane ze stron magazynów, w tym wybrana moda i biżuteria. Tego na TRŁ jeszcze nie było.

Wystawa Przytul Polskę

Interaktywna i bardzo ciekawa podróż po smakach, zwyczajach i wyobrażeniach o Polsce. Wystawa i dla dzieci i całych rodzi. Na miejscu do zabawy wciągną Was animatorzy.

Wystawa "Galeria Plakatu AMS"

Z okazji 20-lecia jednego z najważniejszych polskich konkursów dla plakacistów, zapraszamy na Plac Konesera na spacer po 20 latach konkursu i zobaczenia wszystkich zwycięskich prac!

Zatem jeśli wszystko jasne, po prostu zapraszamy do Koneser na weekend z najlepszym polskim designem!

Zapraszamy, dołącz do wydarzenia na FB. Jest nas już ponad 24 tysiące i ciągle przybywa! https://www.facebook.com/events/448508689341093/

Targi Rzeczy Ładnych / ZIMA!
+ strefa TRŁ PRINT
+ strefa ELLE Polska, ELLE Decoration Polska, ELLE MAN
30.11-1.12
Centrum Praskie Koneser
Warszawa

Wstęp: 10 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)


Zrzut%20ekranu%202019-11-26%20o%2010.14.