Szanowni!

Właśnie uruchomiliśmy nabór wystawców na wyczekiwane grudniowe edycje Targów Rzeczy Ładnych! Jeszcze myślami jesteśmy przy poprzednim WSPANIAŁYM weekendzie w Centrum Praskie Koneser, za który wielu z Was bardzo dziękujemy ale już planujemy co wydarzy się za ponad 3 miesiące. A obiecujemy - jest na co czekać!

Po pierwsze: TRŁ ZIMA!, 5-6 grudnia, Centrum Praskie Koneser - największa, najbarwniejsza, najbardziej różnorodna i najpopularniejsza doroczna edycja TRŁ! W zeszłym roku odwiedziło nas ponad 13 tys. gości. Jak zawsze w pierwszy weekend grudnia spotkamy się z aż 270 znakomitymi wystawcami. W Centrum Praskie Koneser pokażemy najlepszy polski DESIGN (meble!, ceramika!, tekstylia!) i PRINT (plakaty! ilustracje! notesy!), ale też fantastyczne produkty WELLNESS i EKO oraz ROŚLINY I KWIATY i inspirującą strefa z produktami dla DZIECI! To jednak nie koniec - bardzo się cieszymy, że po ubiegłorocznym sukcesie po raz drugi możemy zaprosić Was do SPECJALNEJ STREFY STWORZONEJ Z ELLE POLSKA! A to oznacza, że pojawią się tam wyselekcjonowane marki z biżuterią modą i kobiecymi akcesoriami! To jedyny raz w roku, kiedy właśnie takie produkty prezentujemy na Targach Rzeczy Ładnych w dedykowanej przestrzeni.

Od dziś do 5 października czekamy na zgłoszenia wszystkim marek i projektantów, którzy chcą pokazać się najlepszej publiczności na TRŁ ZIMA! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://targirzeczyladnych.pl/form/zima2020/

Wyniki naboru na TRŁ ZIMA! ogłosimy 8 października. Przypominamy, że nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do przeczytania rozbudowanej sekcji ze świadczeniami promocyjnymi, do której dodaliśmy kilka nowych form obecności promocyjnej na samych targach i w naszych kanałach społecznościowych. Kilka pomysłów wynikało wprost z Waszych doświadczeń i sugestii. Mamy nadzieję, że nowe formy promocji będą dla Was interesujące.


To nie koniec! W tym roku grudzień będzie dla nas niezwykły, bo po raz pierwszy Targi Rzeczy Ładnych odbędą się na południu Polski! W najlepszy przedświąteczny weekend 19-20 grudnia zapraszamy do Katowic na TRŁ KATOWICE! We wspaniałych wnętrzach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach zaprezentujemy ponad 150 marek i projektantów Będą meble, ceramika, plakaty, rośliny i kwiaty, wellness i eko, tekstylia, akcesoria i duuuuża strefa z produktami dla dzieci! Nie możemy się doczekać spotkania ze śląską (i nie tylko!) publicznością i obiecujemy - to będzie WYDARZENIE SEZONU! Mamy nadzieję, że dołączycie do nas na nowym rynku i uda nam się wspólnie pokazać wszystko co najlepsze nowej publiczności!

Od dziś do 5 października czekamy na zgłoszenia wszystkim marek i projektantów, którzy chcą pokazać się najlepszej publiczności na TRŁ KATOWICE! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://targirzeczyladnych.pl/form/katowice2020/

Wyniki naboru na TRŁ KATOWICE! ogłosimy 12 października. Przypominamy, że nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Oczywiście na obu grudniowych wydarzeniach będziemy przestrzegali wszystkich zaleceń sanitarnych i dołożymy wszystkich starań, żeby wizyta na TRŁ ZIMA! i TRŁ KATOWICE! była dla wszystkich - gości i wystawców - bezpiecznym i komfortowym doświadczeniem. W miniony weekend na TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT udało się to doskonale, za co wszystkim uczestnikom wielkie wielkie dzięki!

Dobrze, że nas nie widzicie, bo mimo, że do grudnia jeszcze kawał czasu, my już ekscytujemy się jak szaleni i szykujemy dla Was najlepsze Targi Rzeczy Ładnych, jakie tylko potrafimy! Jesteśmy przekonani, że nie tylko jesień, ale też #zimabedzieladna! Do zobaczenia i zapraszamy do zgłoszeń!

TRŁ ZIMA!
https://targirzeczyladnych.pl/form/zima2020/

TRŁ KATOWICE!

https://targirzeczyladnych.pl/form/katowice2020/