KUFA.design

Rzeźba buldog francuski - beton

399,00 
w ciągu 7 dni roboczych
+
KUFA.design
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Każda KUFA powstała w jednym egzemplarzu, z którego zdjęta forma, posłużyła do wykonania odlewów. Betonowa wersja to odlew z wykorzystaniem betonu architektonicznego, charakteryzującego się wiernym odtworzeniem najmniejszych detali. Użycie tego materiału sprawia, że nie ma dwóch identycznych KUF. Dzięki pęcherzykom i przebarwieniom, każda jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Każdą KUFĘ impregnujemy i dbając o Państwa meble, podklejamy filcem.

Cechy

Kolor:
  • Jasnoszary
Materiał:
  • Beton
Wymiary (dł x szer x wys):
17x16x19cm
Waga:
4,1 kg

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 15,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).