DOT Manufacture

Manufaktura DOT to polska pracownia uchwytów meblowych i wieszaków.

Naszymi ulubionymi tworzywami są: drewno, emalia jubilerska i szkło – determinują one klasyczne techniki w jakich pracujemy i wyróżniają nasze uchwyty spośród innych.

Gałka do mebli to forma, która daje ogromne możliwości zrealizowania potrzeby tworzenia i pozwala na eksperymentowanie. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie uchwyty o różnych kształtach oraz takie, w których łączymy ze sobą różne materiały.

Każdy z naszych uchwytów jest ręcznie wykonywany. Wiemy, że piękno i jakość wymagają czasu i uwagi, i jesteśmy skłonni włożyć ich tyle, ile trzeba, aby efekt był powalający. Długo planujemy zestawienia kolorystyczne, tak aby ta zieleń pasowała do tego fioletu, a czerwona emalia pasowała di niebieskiej. Każdą mozaiką ręcznie wycinamy i emaliujemy w naszym warsztacie, także żadne dwa uchwyty nigdy nie będą do końca identyczne. Wierzymy jednak w wyjątkowość tego, co jest projektowane i wykonywane lokalnie, i wiemy, że bardzo wielu z Was również docenia starannie i z pasją wykonywane rzemiosło.


DOT Manufacture