TRŁ CERAMIKA: Mamy ją! Pełna lista wystawców najlepszych targów polskiej ceramiki

11/05/2021

WYSTAWCY_www%20(1).png?1620725274657

Oto oni! Wspaniali twórcy polskiej ceramiki i designu, z którymi już za dwa tygodnie zaprosimy Was na pierwszą edycję TRŁ CERAMIKA! / Postaw na stół! [TARGI OFFLINE i ONLINE] - nowego wydarzenia za znakiem Targów Rzeczy Ładnych!

22-23 maja w Centrum Praskim Koneser i 22-30 maja na portalu www.targirzeczyladnych.pl będziemy celebrować talent, styl, odwagę i rozmach polskich marek i projektantów, których produkty podbijają polskie, europejskie i światowe stoły. To festiwal cudownych produktów w najlepszych cenach! Szansa spotkania na żywo i online śmietanki współczesnych twórców, np. Waszych ulubionych ceramicznych marek, dostępnych również na naszym portalu, takich jak ÅOOMI, Hadaki, Mosko Ceramics, czy Spiek Ceramiczny, których produkty zachwycają i znikają ze sklepów w każdych ilościach!

Takiej listy ceramiki nie zobaczycie na żadnym wydarzeniu w tym sezonie: będą legendy i ikony polskiej sceny takie jak niesamowita Manufaktura w Bolesławcu czy słynne Modus Design | Studio Marka Cecuły (w wersji online), będzie Arkadiusz Szwed ze School of Form Uniwersytetu SWPS, który wyznacza trendy we współczesnym projektowaniu. Będą też marki które łączą ceramikę i beton z roślinami, takie jak świetnie znane Wam już FORREST i GrowRaw. Będą też wspaniałe debiuty - po raz pierwszy na TRŁ spotkacie m.in. Wesky Studio, Muko Studio, Mau Ceramics, czy Hvilka, a do tego kultowe kubki od MAMSAM oraz świece w najróżniejszych formach, m.in od Mia Colonia Odegitria Studio, Domkove.pl i wielu wielu innych wystawców, których pełną listę znajdziecie poniżej.

Nie możemy się doczekać tej fantastycznej podróży po wspaniałej polskiej ceramice, której fenomenowi kibicujemy od lat. Spotkanie po covidowej przerwie tylu wspaniałych twórców, szansa na zobaczenie i kupienie ich produktów, poczucie tej wspaniałej twórczej energii - właśnie na to czekaliśmy! Zatem rezerwujcie czas, dołączajcie do wydarzenia na FB i szykujcie się na wspaniałe ceramiczne (i nie tylko!) zakupy we wspaniałym towarzystwie. Do zobaczenia na TRŁ CERAMIKA!


Na TRŁ CERAMIKA zobaczycie:


ÅOOMI

Arkadiusz Szwed

Balena Ceramika

Bańka i Przepiórka

BS ceramic

Ceramika Fekner

Coelli Ceramics (targi online)

Czynie Ceramics

Ania Link Ceramika

FIKA ceramika

GrowRaw

Hadaki

Hvilka porcelana

Lekka (targi online)

Lutumursi

M2K ceramika

MAMSAM

MANOceramics

Manufaktura Porcelany

Manufaktura w Bolesławcu

Message Candles & Mia Colonia

Misa Pracownia Ceramiczna

Modus Design (targi online)

Mosko Ceramics

Muko_Studio

Odegitria studio

Plantstore

Pracownia Formatka

Spiek Ceramiczny

Studio Form Adam Szkołuda

Świece Zapachowe Domkove

Vintage Candle

w domach. z betonu.

Wesky Studio

Woskowijki