Tu się czyta

Stopy. Moje ciało

Ustaw przecenę produktu : 34,00  25,50 
w ciągu 2 dni roboczych
+
Tu się czyta
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

autor: Gen-ichiro Yagyu

przekład: Karolina Radomska-Nishii

Seria Moje Ciało przeznaczone jest dla dzieci w wieku powyżej pięciu lat i ma na celu przybliżenie im ciekawostek i znaczenia poszczególnych części naszego ciała. To książka edukacyjna o ciele człowieka, napisana w sposób przystępny, ciekawy i bardzo przyjazny.

Tym razem pod lupę autorzy wzięli ludzkie stopy i przybliżają nam ich znaczenie oraz wagę dla rozwoju człowieka. I choć świadomość odrębności poszczególnych części ciała jest już powszechna i młodszych dzieci, to książka ta doskonale pozwala usystematyzować wiedzę o stopach i uświadomić dziecku jak ważny jest to narząd dla naszego ciała i codziennej aktywności. Dowiemy się z niej, po co nam stopy i jak możemy je wykorzystać. Dziecko w prosty sposób zrozumie też, co to są linie papilarne i jaka jest różnica między stopami a dłońmi. Na przykładzie stopy goryla i jej podobieństwa do dłoni, dziecko zrozumie podstawy zasady ewolucyjnej i swoją odrębność. Na końcu znajdziemy miejsce do obrysowania i uwiecznienia własnych stóp.

Sama książka jest skonstruowana w sposób niezwykle przystępny i napisana bardzo prostym i jednocześnie przyjaznym językiem. Bogato i trafnie ilustrowana opowieść łączy w sobie podstawowe wątki edukacji z doskonałą zabawą. Całość jest tak skonstruowana, aby przybliżyć dziecku rolę stóp w naszym organizmie i sprowokować je do zadawania kolejnych pytań, które mogłyby pogłębić tę wiedzę. Dzięki temu jesteśmy w stanie spędzić z tą książką wiele ciekawych godzin, w których trakcie nasz maluch nie tylko będzie się doskonale bawił, ale też rozwijał.

Cechy

Kolor:
  • Wielobarwny
Materiał:
  • Papier
Wymiary (dł x szer x wys):
25 x 23cm
Waga:
0,32kg
Inne:
Wydawnictwo Tako
Inne:
Oprawa twarda, 28 stron

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Tu się czyta

Zobacz inne produkty