Woodoo People

Skrzynka na kółkach NIEZŁY NUMER

330,00 
w ciągu 10 dni roboczych
+
Woodoo People
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Skrzynka NIEZŁY NUMER to słynny ze swych możliwości pożeracz ludzkich rzeczy. Konsumuje z lubością zarówno książki, jak i gazety, nie pogardzi kocem, poduszką, a nawet drewnem na opał.

Dzięki swym gabarytom jest wyjątkowo pojemna. Wykonana z liścistej sklejki, pokryta olejem na bazie olejów naturalnych (przeznaczonym także do drewnianych zabawek). Posiada czarne uchwyty z naturalnej skóry oraz gumowe kółka, które nie niszczą podłogi (istnieje możliwość zamówienia kółek z hamulcem). Przewiercone na wylot otwory na dłuższych bokach skrzynki układają się w kształt cyfry. Dodatkowo skrzynka wyposażona jest w ruchomy mini – blacik, który zamienia ją w potrzebie w stolik kawowy. Istnieje możliwość wykonania blatu, który będzie stanowił całkowite przykrycie skrzynki (jak oddzielny, nie połączony ze skrzynką element).


Cechy

Materiał:
  • Drewno
Wymiary (dł x szer x wys):
dł. 53, szer. 33, wys. wraz z kółkami 41,5 cm
Waga:
7,5kg
Konserwacja:
Miękka szmatka; w celu odświeżenia powłoki - olej do drewna

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Woodoo People

Zobacz inne produkty