Woodoo People

Skrzynka na kółkach WARSZTAT

Cena: 330,00  297,00 
w ciągu 10 dni roboczych
+
Woodoo People
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Skrzynka na kółkach WARSZTAT to idealny pochłaniacz przedmiotów. Nie dość, że przygarnie wędrujące po mieszkaniu eksponaty, to jeszcze pięknie jeździ na kółkach, a i w podręczny stolik kawowy zamienić się może. Na obu dłuższych ściankach posiada wydrukowany napis WARSZTAT, dwie krótsze ścianki są podziurkowane na całej ich powierzchni. Skrzynka posiada ruchomy blat, który w razie potrzeby można zdjąć. Mobilność WARSZTATOWI zapewniają czarne gumowe kółka, które nie rysują podłogi.
Skrzynka na kółkach WARSZTAT wykonana jest z liściastej sklejki, pokryta olejem na bazie olejów naturalnych.
Ze względu na unikalny charakter materiału - wybarwienie sklejki jest inne na każdej skrzynce i może się różnić od tego na zdjęciach.

Cechy

Materiał:
  • Drewno
Wymiary (dł x szer x wys):
dł. 48 cm, szer. 30 cm, wys. wraz z kółkami 35,5 cmcm
Waga:
5kg
Konserwacja:
Miękka szmatka; w celu odświeżenia powłoki - olej do drewna

Koszty dostawy

Polska
DHL 17,00 
DPD 17,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Woodoo People

Zobacz inne produkty