DESK STORIES

KARTY „100 DNI KREATYWNOŚCI”

129,00 
w ciągu 1 dnia roboczego
+
DESK STORIES
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Kreatywność to umiejętność, którą można rozwijać przez całe życie, dlatego karty “100 dni kreatywności” zostały zaprojektowane tak, aby pomóc rozwinąć Twój twórczy potencjał. Są one różnorodne i zawierają: praktyczne zadania, ważne przypomnienia, techniki kreatywne, problemy i ich rozwiązania, a także wiele innych tematów. Niektóre z nich są proste i łatwe do wykonania, inne wymagają przygotowania kilku ogólnodostępnych materiałów (papier, klej, nożyczki, farby).

Karty są dla każdego! Dla artystów, osób pracujących w branżach kreatywnych, rodziców chcących spędzać ciekawy czas z dziećmi lub par szukających nowego wspólnego hobby.

Pamiętaj, że kreatywność to proces, który wymaga praktyki. Im częściej będziesz wykonywać kreatywne zadania, tym bardziej rozwiniesz swoje umiejętności.

Przewidziany czas wykonania: 100 dni (talia zawiera 100 kart).

Karty możesz wyciągać po kolei, lub losowo.

Nowoczesny design i zawartość kart sprawia, że są one wspaniałym prezentem.

Cechy

Kolor:
  • Beżowy
  • Niebieski
  • Różowy
Materiał:
  • Papier

Koszty dostawy

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).