SPOIWO

Spoiwo to nowopowstała polska marka, która stworzona została z myślą o relacjach. Naszym głównym celem jest popularyzacja randek i możliwości rozwoju relacji. Dlaczego właśnie spoiwo? Odpowiedź jest prosta, randki są dodatkiem do relacji, odpowiedzią na Wasze potrzeby oraz sposobem na okazanie zaangażowania - po prostu spoiwem.

Produkt, który oferujemy to randkowe pudełko, w którym znajdują się:

• karta prologu, gdzie przeczytać można o zasadach „gry”

• 24 karty z pomysłami na randki do losowania

• 3 zadania relacyjne stworzone na postawie psychologii miłości, języków miłości oraz stylów przywiązania

• karta epilogu z podsumowaniem

Karty do randkowania cechują się uniwersalnością i elastycznością, dlatego z łatwością dopasują się do swoich użytkowników niezależnie od wieku, płci, zainteresowań czy miejsca zamieszkania. Zadania relacyjne są kluczem do lepszego poznania siebie i swoich potrzeb, co z kolei stanowi niezbędny element rozwijania relacji.

Produkt wykonany jest w całości w Polsce. W trosce o jego najwyższą jakość przy produkcji wykorzystane zostały odpowiednie materiały, przez co idealnie nadaje się na prezent - dla niej, dla niego, dla Was, na ślub i każdą okazję. O wygląd randkowego pudełka zadbała polska graficzka, która w swoich projektach postawiła na wibrująca kolorystykę napawającą dobra energią i chęcią do działania.

SPOIWO