WAVES WARSAW

FEUD

80,00 
w ciągu 5 dni roboczych
+
WAVES WARSAW
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Czy poszczególne formy, również te ludzkie są gotowe do wzajemnej koegzystencji? Nawet żyjąc w cieniu wizji utraty własnych dóbr? Grafika Feud pochodzi z serii EGO inspirowanej teoriami Zygmunta Freuda na temat ludzkiej podświadomości. Kompozycja to metaforyczne spojrzenie na współpracę jednostek z innymi jednostkami, a także bycie w tym całym neokolektywizmie sobą, z własną, niepodrabialną osobowością.

Cechy

Kolor:
  • Biały
  • Beżowy
  • Czarny
Materiał:
  • Papier
Waga:
0,5kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Paczkomaty 24/7 - Plakaty 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).