art for foodie / niosio

motyle w brzuchu / plakat

120,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Też nie wierzycie w te wszystkie kokony? Motyle biorą się z brzuchów! Z miłości! O tym właśnie opowiada ten plakat - cyfrowy kolaż złożony z 3 głównych elementów: techniki, botaniki i anatomii.

Plakat na papierze 200 g z wyjątkową intensywnością kolorów. Przesyłany w tubie (bez ramki).

Idealny do sypialni i przestrzeni bogatych w rośliny.

Cechy

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

art for foodie / niosio

Zobacz inne produkty