Huugs

Tworzymy dla Ciebie świece jakimi sami chcemy być otaczani. HUUGS to miejsce pełne ciepła i przytulności, mała rodzinna manufaktura, w której tworzymy świece naturalne. Każda świeca opuszczająca naszą pracownię HUUGS to kawałek opowieści, który jest kontynuowany u Ciebie, jest dziełem ludzkich rąk i nasycona mnóstwem miłości. Miłości do natury i całego otaczającego nas świata. Zgodnie z myślą Christophera Poindextera nasze zapachy nie dominujuą, swoją delikatnością otulają, pobudzają wspomnienia, stwarzają miłą atmosferę.

Naszym zdaniem świeca może być niebanalnym elementem dekoracji Twojej przestrzeni, kawałkiem Twojego miejsca , w którym czujesz się dobrze. Dlatego postanowiliśmy, aby HUUGS było miejscem otulenia i przyjemności zarówno dla Ciebie i Twojego otoczenia. Design naszych świec jest niebanalny i wyjątkowy, wierzymy, że zachęci Cię to dodatkowo do ponownego wykorzystania opakowania po wypaleniu świecy.

Uważamy, że to detale czynią produkt wyjątkowym, ale nie zapominamy przy tym, że równie wyjątkowe jest dzieło ludzkich rąk, które bywa niedoskonałe, unikatowe ale zawsze powstaje z głębi serca.

Miło Cię widzieć w naszej otulającej manufakturze. Rozgość się i czuj się wyjątkowo. #pozwolsieotulic zapachem i cudowną atmosferą.

Huugs