Labbvenn

Jesteśmy projektantami, a jednocześnie producentami wysokiej jakości asortymentu dla psów i ich właścicieli. Nasze produkty to przede wszystkim propozycja dla właścicieli czworonogów ceniących sobie:

1. Wytonowaną nowoczesną stylistykę bazującą na klasycznych formach, która doskonale komponuje się nawet w bardzo wymagających wnętrzach.

2. Funkcjonalność, wszystkie produkty wykonujemy z wysokogatunkowych, oddychających i przyjaznych w dotyku tkanin, które są bardzo wytrzymałe, aby sprostać użytkowaniu przez psy. Ponadto wszystkie produkty są przygotowane w taki sposób, żeby można było z łatwością utrzymać czystość, a tym samym komfort psa i właściciela.

3. Wysoką jakość wykonywanych ręcznie produktów. Możemy zagwarantować, że skrupulatnie i bezkompromisowo podchodzimy do jakości produkowanych przez nas produktów. Dla nas nie ma odstępstw od standardów, zawsze utrzymujemy najwyższy poziom jakości. Drobiazgowo podchodzimy do wyboru materiałów, z których produkujemy asortyment. W większości przypadków są to wysoko jakościowe tkaniny, tj: wełna, bawełna, naturalna skóra juchtowa oraz drewno z buków karpackich.

Labbvenn