Ładne Kwiatki

Cześć! Tu Kasia i Mariusz :)

#selfcare na pierwszym miejscu - tak właśnie zrodził się pomysł na Ładne Kwiatki. W małej manufakturze starannie tworzymy naturalne świece i woski sojowe, których palenie przynosi ukojenie. Aromaterapia dla każdego? Z nami to możliwe!

Identyfikacja wizualna oraz założenie produktów, kierowane jest do tych, którzy przede wszystkim lubią kolorowe akcenty w wystroju wnętrz, a przy tym esencjonalne, trwałe zapachy. Działamy w duchu less waste oraz bio/eko. Świece wylewane są do wysokiej jakości szkła bielonego lub przezroczystego oraz występują w dwóch wielkościach. Wosk sojowy to w stu procentach naturalny i bezpieczny dla zdrowia surowiec.

Do tworzenia zapachów używamy olejków eterycznych oraz zapachowych z najwyższym standardem IFRA. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Wszystkie zapachy, to połączona wedle naszej wyobraźni kompozycja akordów, nierzadko kojarząca się z ulubionymi perfumami lub wyjątkowymi, silnymi wspomnieniami. Nasze knoty są do wyboru - drewniane lub bawełniane.

Na koniec to, co najbardziej przyciąga wzrok, czyli drewniane wieczko z logotypem firmy, bawełniany woreczek, w który pakujemy i unikatowe etykiety. Nasze są wyjątkowe, bo stworzone we współpracy z utalentowaną, polską ilustratorką.

Całość idealnie wpisuje się w uwielbiany przez wielu styl rustykalny, balisjki i boho. Obecnie w ofercie mamy 5 zapachów, lecz z każdym miesiącem planujemy wprowadzić kolejne nowości :)

Ładne Kwiatki