Nasu

Lampa Himmeli czarna

687,00 
w ciągu 8 dni roboczych
+
Nasu
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Lampa Himmeli w wersji czarnej, efektownej i niepowtarzalnej.

Korpus lampy składa się z 7 części różnej wielkości.

Lampa inspirowana Himmeli – fińską, bożonarodzeniową ozdobą ludową podobną do polskich świątecznych pająków. Himmeli miały przynosić domownikom szczęście i obfitość zbiorów. Słowo Himmel w językach germańskich oznacza niebo.

Lampy projektujemy i wykonujemy w naszej pracowni. Są to całkowicie niepowtarzalne wzory, zastrzeżone i zarejestrowane przez nas w EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej).
Projektant: Piotr Nalepka.

Lampa wykonana z czarnego tworzywa sztucznego. Wspaniale prezentuje się w przestrzeni i z każdej strony wygląda inaczej.
Idealnie nadaje się do użycia z kolorowymi kablami.
Do samodzielnego złożenia. Montaż prosty bez użycia narzędzi i bez kleju.

WYMIARY
Średnica: 56 cm
Wysokość: 46 cm
Waga: ok. 1 kg

ŚWIATŁO
Lampa świeci w dół pełną mocą użytej żarówki. Oświetla podłogę i znajdujące się pod nią przedmioty tak jak każdy abażur nie osłonięty od dołu. W zależności od użytej żarówki lampa rzuca cienie na ściany i sufit. Żarówka z mlecznego szkła nie daje cieni.

Oprawka żarówki: typ E27
żarówki: dowolny typ ze standardowym gwintem – LED, tradycyjna, świetlówka, halogenowa, dekoracyjna i inna.
Moc żarówki: maksymalnie 60W. Dla uzyskania jaśniejszego światła stosować żarówkę LED.
Żarówka nie wchodzi w skład zestawu.

Lampa wyposażona w czarny kabel w oplocie (długość 1m).

Cechy

Kolor:
  • Czarny
Materiał:
  • Tworzywo sztuczne
Wymiary (dł x szer x wys):
56x56x46cm
Waga:
1kg

Koszty dostawy

Polska
DHL 0,00 
DPD 0,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).