Layla Warsaw

Layla Warsaw to marka wyjątkowych ozdób na ścianę - makram, stworzona przez Annę Dostatnią, studentkę warszawskiej ASP na wydziale Architektury Wnętrz, absolwentkę filozofii na UAM w Poznaniu, na co dzień tworzącą strategie komunikacji dla firm i marek.

W swoich pracach łączy technikę makramy z kamieniami szlachetnymi oraz elementami takimi jak: jedwabne taśmy, koraliki, pióra, czerpiąc inspirację ze sztuki oraz kultury różnych grup etnicznych. Fascynują ją kamienie szlachetne i półszlachetne, w których uzdrawiającą moc wierzy, dlatego zdobią one większość makram przez nią tworzonych. Jej ulubionym kamieniem jest agat, który oprócz pięknej formy i różnorodnych kolorów, wnosi do wnętrz spokój, stabilność i dobrobyt, symbolizując żywioł ziemi.

Makramy Layla powstają z naturalnych, ekologicznych sznurków, wykonanych w 100% z najdelikatniejszych włókien. Dzięki temu są wyjątkowo miękkie oraz gładkie w dotyku, a jednocześnie przyjazne środowisku.

Każda makrama Layla jest ozdobiona księżycem w kolorze srebrnym i małym kamieniem księżycowym, co sprawia, że jest wyjątkowa i wnosi magiczną atmosferę do wnętrza.

Layla Warsaw