lukoje

W świecie Lukoje każdy znajdzie dla siebie wysokogatunkową pościel, wyróżniającą się pięknym oraz oryginalnym wzornictwem, stworzonym przez polskich ilustratorów. Przeniesienie współczesnych, galeryjnych ilustracji, na śnieżno-białą tkaninę, tworzy wyjątkowe propozycje dla miłośników kreatywnych i oryginalnych przestrzeni.


Lukoje powstało z miłości zarówno do sztuki, jak i dbania o domowe, rodzinne zacisze. Oprócz odważnego łączenia prac artystów z użytkową funkcją pościeli, Lukoje stawia na jak najwyższą jakość. Każdy komplet stworzony jest ze 100% bawełny o drobnym splocie satynowym. Nadruk posiada certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100, co gwarantuje, że produkty są bezpieczne również dla niemowląt, a każdy egzemplarz jest szyty i wycinany indywidualnie w naszej pracowni w Łowiczu, do której serdecznie zapraszamy na zakupy.


Wytchnienie i odpoczynek, jakie dają nam sen, to podstawa całodziennej wewnętrznej siły, harmonii oraz chęci do samorozwoju. Dlatego tak ważne jest to, w jaki sposób dbamy o naszą wieczorną przestrzeń i komfort snu, jaką tworzymy przytulność w sypialni i z jaką ostatnią myślą przechodzimy w świat sennych marzeń…


Lukoje, tak jak postać z bajki Andersena, ma otoczyć pięknymi obrazkami i stworzyć strefę na wieczorny odpoczynek.


Także Zmruż Oczko… i pozwól Lukoje zainspirować swoje sny!

lukoje