MashTo

W MashTo tworzę projekty, ilustracje, grafiki i wzory, które mają w sobie odrobinę magii. W moim sklepie znajdziesz nie tylko niepowtarzalne i wielobarwne ilustracje dla najmłodszych, ale również prace związane z tematami kobiecości i ciałopozytywności. Projektuję też wzory, które doskonale sprawdzą się na tkaninach, dzianinach, tapetach, pościeli i wielu innych materiałach.

Cieszę się, kiedy moje prace wprawiają ludzi w dobry nastrój, sprawiają, że więcej się uśmiechają. MashTo to też mój styl życia — lubię pracować w swojej pracowni, ale też siedząc pod drzewem, nad rzeką lub w mojej ulubionej kawiarni.

Dlaczego założyłam MashTo? Rysuję, projektuję i maluję odkąd pamiętam. Jednak w domu z bliźniakami (Melą i Julkiem), mężem i kotem trudno znaleźć miejsce na rozstawienie sztalugi lub rozłożenie się z dużym projektem. Zdecydowanie lepiej pracuje mi się przy moim biurku z rysikiem dłoni. Nie przepadam za technologią, ale tablet uwielbiam, bo daje mi wolność tworzenia i mogę pracować tak, jak lubię.

MashTo