Swallow's Tail Furniture

Stół Medusa

Ustaw przecenę produktu : 4 790,00  4 071,00 
w ciągu 30 roboczych
10 dni

Opis

STÓŁ MEDUSA – okrągły stół zainspirowany podwodnym życiem! Oryginalna konstrukcja podstawy stołu Medusa nawiązuje kształtem do budowy morskich stworzeń.

Stół Medusa to idealny mebel do kuchni, albo jadalni, czy salonu. Neutralna forma wpisuje się znakomicie do wnętrz skandynawskich, nowoczesnych, z elementami vintage. Projekt łączy prostotę z wysoką jakością materiału i wykonania, a także dbałością o detal.

100% naturalny –wykonany z pełnego drewna dębowego wykończonego naturalnymi olejami wysokiej jakości

100% nowa klasyka – niepowtarzalna konstrukcja i współczesny design oparty na tradycyjnym rzemiośle

Stół można zamówić w dwu wariantach kolorystycznych: cały dębowy wykończony naturalnymi olejami, lub cały dębowy - blat olejowany, konstrukcja nóg dębowa lakierowana na czarno (jak na zdjęciu stylizacyjnym)


Wymiar: średnica 110 cm lub 120 cm, wysokość 74 cm

Cechy

Kolor:
  • Brązowy
Materiał:
  • Drewno
Wymiary (dł x szer x wys):
110 x 110 x 74cm
Waga:
43kg
Konserwacja:
Pielęgnacja czystą, miękką szmatką. Do pielęgnacji nóg stosować delikatne preparaty do drewna olejowanego
Inne:
Proj. Piotr Grzybowski

Koszty dostawy

Polska
DPD 140,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).

Swallow's Tail Furniture

Zobacz inne produkty