Plywood Project

Plywood Project to więcej niż meble ze sklejki!

Uwielbiamy prostą formę, minimalizm i ... meble ze sklejki. Inspiracją dla projektowania naszych mebli ze sklejki jest design skandynawski a w szczególności duński modernizm lat 60-70-tych.

Meble Plywood Project świetnie będą prezentować się we wnętrzach w stylu skandynawskim, vintage/ retro czy loft ale mogą także komponować się w innych przestrzeniach. Możliwość doboru tkanin oraz sposobu wykończenia sklejki daje możliwość dopasowania mebli na każdym etapie projektowania Waszego wnętrza. Wspólnie możemy stworzyć Państwa przestrzenie w których spędzanie czasu będzie przyjemnością i relaksem a proste i charakterystyczne kształty nadadzą indywidualnego charakteru wnętrzom.

Nasze meble ze sklejki można spersonalizować do własnych potrzeb i koncepcji przestrzeni. Oprócz dedykowanych materiałów proponujemy szeroką gamę kolorystyczną materiałów tapicerskich do wyboru tak aby każdy mógł dopasować kolor mebla do swojego wnętrza. Proponujemy kilka sposobów wykończenia drewna. Wykonujemy także projekty mebli na zamówienie które wpisują się w ramy idei Plywood Project.

Plywood Project