Plywood Project

Plywood Project powstało z pasji do wystroju wnętrz a w szczególności do mebli. Uwielbiamy prostą formę, minimalizm i ... meble ze sklejki. Inspiracją dla projektowania naszych mebli ze sklejki jest design skandynawski a w szczególności duński modernizm lat 60-70-tych. Wśród naszych projektów znajdziecie Państwo takie meble jak fotele, krzesła, komody czy regały.

Meble Plywood Project świetnie będą prezentować się we wnętrzach w stylu skandynawskim, vintage/ retro czy loft ale mogą także komponować się w innych przestrzeniach. Możliwość doboru tkanin oraz sposobu wykończenia sklejki daje możliwość dopasowania mebli na każdym etapie projektowania Waszego wnętrza. Wspólnie możemy stworzyć Państwa przestrzenie w których spędzanie czasu będzie przyjemnością i relaksem a proste i oszczędne kształty nadadzą ton Państwa wnętrzom.

Baczną uwagę zwracamy na detale naszych mebli. Sklejka z której wykonujemy meble jest wysokiej jakości. Po odpowiedniej obróbce ręcznej impregnowana jest olejami na bazie naturalnych składników. Część naszych mebli uzupełniona jest materiałami tapicerskimi. Proponowane materiały tapicerskie dobieramy pod względem kolorystycznym i wytrzymałościowym tak aby meble służyły przez długie lata. Wszystkie projekty mebli wykonywane są w całości przez nas a każdy etap produkcji pod naszą całkowitą kontrolą.

Nasze meble ze sklejki można spersonalizować do własnych potrzeb i koncepcji przestrzeni. Oprócz dedykowanych materiałów proponujemy szeroką gamę kolorystyczną materiałów tapicerskich do wyboru tak aby każdy mógł dopasować kolor mebla do swojego wnętrza. Proponujemy dwa sposoby wykończenia drewna. Wykonujemy także projekty mebli na zamówienie które cały czas wpisują się w ramy idei Plywood Project.