miwoodo

Projekt @miwoodo powstał z miłości do drewna, podróżowania, ale przede wszystkim, dlatego, aby nadać prostym gestom życzliwości oryginalną formę i trwałość. Tak, aby zachować dobrą energię... na dłużej!

Drewniane kartki i plakaty tworzone są tak, aby były nietuzinkowe, sprzeciwiające się kiczowi i dodające życiu pozytywności i piękna. Nasze projekty to oryginalne, odręcznie wykonane rysunki o niepowtarzalnym charakterze, które są następnie drukowane na drewnie i dodatkowo utrwalane, dzięki czemu mogą przetrwać dłużej.

Od niedawna niespotykanym i wyjątkowym rozszerzeniem możliwości naszych drewnianych plakatów i kartek, jest przeniesienie się do rozszerzonej rzeczywistości (AR), dzięki naszej autorskiej aplikacji, na przykład skanując telefonem kartkę z Naszym Układem Słonecznym, jej powierzchnia zamienia się w profesjonalny film video, zabierający nabywcę lub obdarowanego w kosmiczną podróż.

Tworzymy dla tych wszystkich, którzy chcą budować relacje i dzielić się dobrem. Tworzymy dla klientów indywidualnych, ale także dla firm i klientów biznesowych. Chcemy, aby każdy kto do nas trafi czuł się zaopiekowany, czuł, że jest dla nas ważny, że wychodzimy na przeciw jego potrzebom, aby odnalazł w nas wartości dobra, relacji, zaufania, trwałości, równowagi z naturą.

Słuchamy naszych klientów, stąd niektóre nasze projekty wynikają całkowicie z ich potrzeb, jesteśmy otwarci na personalizacje, na projekty indywidualne, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie lub dorzucić cząstkę od siebie.

miwoodo