BIOTIKA

Palo Santo - naturalne kadzidło

33,00 
w ciągu 2 dni roboczych
+
BIOTIKA
10 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

Palo Santo to drzewo o niezwykłych właściwościach i wspaniałym, unikalnym zapachu. Bogate w aromatyczną żywicę wykorzystywane jest jako naturalne kadzidło, które neutralizuje napięcia, wycisza emocje, wprowadza harmonię a jego drzewny i niezwykle przyjemny zapach łagodzi stres. Podobno wystarczy raz zapalić Palo Santo, aby ten unikalny aromat został w naszej pamięci na zawsze.

Fani Palo Santo twierdzą, że posiada właściwości oczyszczające umysł, sprzyjające medytacji i zwiększające przepływ energii.

Ze względu na nadmierną eksploatację drzew Palo Santo, zostały one objęte szczególną ochroną. Istnieje zakaz wycinania rosnących drzewek, dopuszcza się jedynie pozyskiwanie drewna z drzew obumarłych i opadłych gałęzi. W naszym sklepie znajdziesz produkt pochodzący z legalnego i zrównoważonego źródła. Jest on certyfikowany przez SERFOR i SENASA – jest to gwarancja jego wysokiej jakości oraz legalności pochodzenia.

Kraj pochodzenia: Peru

Gramatura: 50-60 g (ze względu na różne wielkości Palo Santo).

Jak palić Palo Santo:

Do podpalenia Palo Santo możesz oczywiście użyć zapalniczki, ale pamiętaj, że to zapałki mają magiczną moc! Trzymaj kadzidło pod delikatnym kątem, pozwól aby się paliło około 1 minuty a następnie je zdmuchnij. Okadzaj nim przestrzeń albo pozwól mu się tlić w bezpiecznym miejscu np. w odpowiednim naczyniu.

Ostrzeżenia:
Nie zostawiaj zapalonego kadzidła bez nadzoru.
• Pamiętaj, że w efekcie palenia kadzidła powstanie popiół, który może spowodować zabrudzenia.
• Trzymaj Palo Santo z dala od dzieci.
• Jeżeli jesteś w ciąży lub masz problemy z oddychaniem nie pal kadzidła.

• Jeżeli chcesz już zakończyć palenie kadzidła upewnij się, że jest ono całkowicie zgaszone!

Cechy

Materiał:
  • Szkło

Koszty dostawy

Polska
Kurier Inpost 16,00 

Dostawa, płatności, zwroty

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera DHL lub DPD, a wyjątkowych wypadkach przez Pocztę Polską. Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).