VELMY

SHAMAN'S BUNDLE - ZESTAW KADZIDEŁ NATURALNYCH

99,00 
w ciągu 3 dni roboczych
+
VELMY
14 dni
Dodaj do Ulubionych

Opis

W ZESTAWIE:

 • 5 drewienek Palo Santo - waga netto około 50g (5 szt)
 • Kopal - około 10 cm długości
 • Pęczek Białej Szałwii z dodatkiem Słodkiej Trawy - około 10 cm długości

ZASTOSOWANIE

Każde z dołączonych do zestawu naturalnych kadzideł ma silne właściwości oczyszczające, odkażające i aromaterapeutyczne. W połączeniu jednak wzajemnie się dopełniąją. Uogólniając, szałwia działa oczyszająco, wypychając z pomieszczenia negatywną energię i przygotowując przestrzeń na przyjęcie nowej dawki energii. Palo Santo z kolei ściąga pozytywne wibracje i wypełnia przestrzeń pozytywną energią. Kopal uwalnia drzewno-cytrusowy zapach dymu, który sprzyja koncentracji, inspiruje i pobudza kreatywne myślenie.

Kopal i Szałwia ze Słodką Trawą:

JAK UŻYWAĆ?

 1. Rozpal ulubioną świecę VELMY.
 2. Użyj płomienia świecy do podpalenia pęku szałwii / kopalu.
 3. Ugaś płomień trawiący palące się zioła tak aby z tlącego się pęku wydobywał się dym.
 4. Rytuał oczyszczenia zacznij od siebie – okadzaj się ruchem przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, jednocześnie wyrażając intencję wyzbycia się negatywnych emocji i energii.
 5. Okadzanie pomieszczenia rozpocznij od drzwi wejściowych a następnie kontynuuj w prawą stronę.
 6. Po okrążeniu całego mieszkania umieść pęczek szałwii na niepalnej podstawce i pozostaw aż do całkowitego wypalenia
 7. Na koniec wywietrz mieszkanie przepełnione zapachem dymu.

Szałwię i kopal można również używać jako kadzidło. Zapal, zdmuchnij płomień doprowadzając do łagodnego tlenia się pęczka, który uwalnia dym. Następnie umieść kadzidło w ognioodpornym naczyniu i rozkoszuj się kojącym aromatem dymu, który otula Ciebie i Twoją przestrzeń.

BEZPIECZEŃSTWO

Pamiętaj, aby nie doprowadzać do utrzymywania się płomienia na pęku kadzidła. Należy go zdmuchnąć po rozpaleniu, tak aby suszone zioła jedynie się tliły. Po zakończeniu rytuału okadzania, postaw tlący się pęczek i na niepalnej, żaroodpornej powierzchni (np ceramiczne naczynie). Nie pozostawiaj palącego się kadzidła bez nadzoru. Po użyciu upewnij się, że pęczek został całkowicie ugaszony.

Palo Santo:

JAK UŻYWAĆ?

Podpal jedno drewienko. Po upływie ok 30 sekund zdmuchnij płomień. Dymem z tlącego się drewienka możesz okadzić mieszkanie. Po zakończonym rytuale odłóż drewienko na niepalną podstawkę i pozwól aromatowi stopniowo się uwalniać, wypełniając otoczenie. Po wygaśnięciu drewienko można zapalać wielokrotnie, aż do jego całkowitego wypalenia.

BEZPIECZEŃSTWO

Pamiętaj, aby nie doprowadzać do utrzymywania się płomienia na Palo Santo. Należy go zdmuchnąć po rozpaleniu, tak aby drewienko jedynie się tliło. Po zakończeniu rytuału okadzania, postaw tlące się Palo Santo na niepalnej, żaroodpornej powierzchni (np ceramiczne naczynie). Nie pozostawiaj palącego się drewienka bez nadzoru. Po użyciu upewnij się, że Palo Santo zostało całkowicie ugaszone.Cechy

Materiał:
 • naturalne surowce
Waga:
0,120kg

Koszty dostawy

Polska
InPost Express 15,00 
InPost Paczkomaty 24/7 13,00 

Dostawa, płatności, zwroty w sklepie TRŁ online

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez nasze Marki i dostarczane przez kuriera InPost bezpośrednio do domu, lub do paczkomatów 24/7, a wyjątkowych wypadkach przez inne firmy kurierskie (lub elektronicznie - mejlowo, w przypadku bonów podarunkowych online). Zazwyczaj dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego od nadania przesyłki. Szczegółowy koszt dostawy można sprawdzić przy zdjęciu produktu lub przechodząc do kasy.

Za zamówienie można zapłacić korzystając z systemu PayU (przelew, karta lub Blik). Transakcja kupna-sprzedaży zawierana jest pomiędzy kupującym a sprzedawcą (Marką). Platforma www.targirzeczyladnych.pl pośredniczy w niej gwarantując realizację zamówienia lub zwrot pieniędzy.

Każdy zakupiony przedmiot można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki przez kuriera lub do Paczkomatu. Istnieje także możliwość wymiany przedmiotu, ale uzależnione jest to od decyzji sprzedawcy (Marki).