Wood Republic

Cześć!
Tu Wood Republic, czyli rodzinna manufaktura, w której powstają ręcznie robione, personalizowane meble ze sklejki.

Każdy projekt i mebel powstają w całości w naszej pracowni, nie tworzymy rzeczy masowych. Dopracowujemy produkt w każdym centymetrze - w końcu to ze szczegółów powstaje całość.

Do projektu mebla zawsze podchodzimy indywidualnie i jest on efektem wspólnego dialogu z Klientem.

Nie boimy się trudnych przestrzeni, a niesztampowe zlecenia zawsze dodają nam skrzydeł! Tworzymy meble do całego domu, włączając łazienki i kuchnie.

Stworzyliśmy niezwykły zespół, który wkłada sporo serca w to, by meble, które docierają do domów naszych Klientów, były najwyższej jakości. Sprawdźcie piątkowe wpisy z serii “Poznajmy się piątkowo” na Instagramie i poznajcie nas nieco bliżej :)


Jak tworzymy?

- Nasze meble powstają w całości ze sklejki, nawet elementy ukryte, jak spody szuflad, czy tyły szaf. Surowiec jest zabezpieczony olejowoskami na bazie naturalnych składników, dzięki czemu gotowe meble są hydrofobowe i z powodzeniem nadają się nawet do łazienek.

- Dowiedzcie się więcej, czym jest sklejka i jak do niej podchodzimy Ile prawdy jest w sklejce? Tajemnica mebli Wood Republic.

- Proces wykończenia mebla jest drobiazgowy i pracochłonny - wykonujemy go w 100% ręcznie, aby uzyskać efekt, na którym nam zależy. Dzięki temu osiągamy satynową gładkość na każdym centymetrze powierzchni.

- Każdy mebel jest wyjątkowy. Po pierwsze dlatego, że najczęściej nasi Klienci oczekują modyfikacji projektu oryginalnego mebla, aby dopasować go do swoich potrzeb. Po drugie - tworzymy z naturalnego materiału, dlatego nigdy nie wiadomo, jakie niuanse odkryje przed nami drewno. Nawet, jeśli mebel powstaje wg projektu oryginalnego, czyli forma jest powtarzalna, to nie ma możliwości, aby powstały 2 identyczne egzemplarze.

- Modyfikacje projektów istniejących oraz tworzenie projektów nowych mebli są u nas BEZPŁATNE. Projektujemy tak długo, aż uzyskamy obustronne zadowolenie.


Personalizacja to nasze drugie imię.

Możesz dostosować mebel do swoich potrzeb pod każdym względem:

- wybarwienie olejowoskiem - do wyboru aż 11 kolorów,
- kolory frontów szuflad i szafek - dostępna cała paleta RAL i NCS
- modyfikacja wymiarów zewnętrznych, wewnętrznych, modyfikacja ilości i rodzajów modułów (np. drążek w szafie zamiast półek, szafka zamiast szuflad, więcej półek, półki na wymiar, itp.).
-kolor i rodzaj tapicerki (sofy, fotele, siedziska) - do wyboru 20 tkanin z naszego wzornika lub dowolna tkanina wybrana przez klienta (jeśli dostępna w hurtowni)
- ponadto dostosowujemy okazy do nietypowych warunków, np. przygotowując wycięcia na rury, kolumny, aby mebel idealnie przylegał do ściany; budujemy skośne szafy na poddasze lub pod schody
- cofnięte tyły na okablowanie, nietypowe otwory
- modyfikacja wysokości i kształtu nóżek mebli
- tworzymy zabudowy na zamówienie - wg projektu własnego lub architekta wnętrz

W Wood Republic wyznajemy zasadę, że każdy zasługuje na dobry design.

Wood Republic